Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő? Úgy érzem, erre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Úgy érzem, erre nincs jó megoldás.

Figyelt kérdés
A párommal volt egy kis konfliktusunk, utána nagyon hülyén viselkedett velem, teljesen jogtalanul, sok bántó dolgot mondott, megharagudtam rá, és úgy döntöttem, hogy visszavágás képpen megcsalom, gyorsan kerítettem is magamnak partnert, a lehető legközelebbi alkalmas időpontot össze egyeztettünk. A pasi, akivel megbeszéltem a dolgot egyből elintézett minden részletet... Előre utalással lefoglalta a szobát stb. Azóta már rég megbántam, hogy egyáltalán ilyen jutott eszembe, kibékültünk, szeretem a páromat és nem akarom megcsalni, de közben ott a másik pasi, aki írogat, hogy mennyire várja és ehhez hasonlók. Hogy küldjem el, amikor már pénzt költött erre? Mit csináljak? Megemlítsem a páromnak?

2020. okt. 12. 02:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Fizesd ki neki a foglalást (igen, pénzben) és mondd hogy meggondoltad magad. Úgyis csak most szedted elő valahonnan, nem kell neki magyarázkodnod. Én elmondanám a páromnak hogy mit forgattam a fejemben mert nem tudnék ilyen bűntudattal vele lenni, és reménykednék hogy nem rúg ki páros lábbal, a helyében meg nem nagyon tudnék bízni többet, egy nagyobb balhé után máris megcsaltad volna kishíján.. Nem vagy normális. Mondd neki hogy ilyen nem lesz többet és tartsd is be.
2020. okt. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
#2-es téged sem az eszedért szerethetnek ahogy látom. Ennyire általánosítani, hogy minden nő r*banc. Pofám leszakad az ilyenektől mint te.
2020. okt. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit sajnálom a barátod, hogy ilyen párja van. Most függetlenül attól, hogy kivel mennyire vesztek össze miért azzal kell visszavágni, hogy megcsalod? Még ez akkor sem feltétlen jó visszavágás, hogy ha Ő megcsalt volna téged.
2020. okt. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is lehozo lett volna ilyen hoteles dolog.

Fizesd ki es offold

2020. okt. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Ha a kérdés igaz, akkor:

- fizesd ki neki a foglalást

- kezdj el spórolni egy jó pszichoterapeutára, mert érdemes lenne utánamenni lelkileg ennek a dolognak, ha ilyen ovis módon reagálsz más szituációra is az életben, az elég rossz lesz számodra, szerintem.

Ha a kérdés nem igaz, hanem kamu: kívánom, hogy ingergazdagabb életed legyen.

2020. okt. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem feküdj le a sráccal. Aztán hagyd ott a jelenlegit, mert a jelenlegi csak lustaság miatt van meg.
2020. okt. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Az a minimum, hogy kifizeted neki a foglalást, és elnézést kérsz.

Aztán kíméletlenül elgondolkodnék és a mélyére mennék annak a helyedben, hogy ahelyett, hogy közölted volna a barátoddal, hogy a viselkedèse hogy esik neked, ès legyen szíves változtatni, mert szàmodra ez elfogadhatatlan, miért ezt az opciót választottad, ami amellett, hogy végtelenül primitív, még eszetlen is, mert ezzel magadat is megszívattad volna (sőt, még így is megtetted), mert alapvetően nem csalnád meg a másikat. Akkor hogy jut eszedbe pont ez???

És mit gondoltál, milyen érzés lesz utána??

Kicsit gondolkodni kellene, mielőtt cselekszel, és a következményekkel szàmolni.

2020. okt. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noren1989 ***** válasza:
88%

Szerintem inkàbb szakítsatok.

Ha minden konfliktushelyzetet félrekeféléssel tudsz csak megoldani, ott régen rossz valami.

2020. okt. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes nő lehetsz,kis konfliktus után bosszúból megcsalod...Pfuuj
2020. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy mit csinálsz, az ilyenen semmi sem segít....
2020. okt. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!