Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen mentalitású párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen mentalitású párotok volt már?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek olyan hozzáállása van az otthoni dolgokhoz ami zavar. Egyszerűen nagyra van magától hogy ő mennyit dolgozik és nehogy ő már megcsinálja munka után az otthoni dolgokat mert fáradt.

Majd ha lesz ideje..amikor meg van akkor az a válasz jön hogy nehogy már ne pihenhessek..


Más is dolgozik ugyanúgy de akkor aki több műszakban dolgozik azoknál sose lenne rend tisztaság ha ilyen felfogása lenne ...


2020. okt. 12. 09:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem volt, nem is lesz.
2020. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Kényelmes ember, nem ritka ez. Mi is ilyenek vagyunk, és köszönjük, boldogan élünk. Gyakran szalad a lakás, de minket ez nem zavar, más a fontos, másra fordítjuk a munkán kívüli időnket.
2020. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én is kiveszem a részem. Sose kértem tőle olyat amit én nem teszek meg. Kiteregetek ha látom lejárt a gép, hajtogatok ha száraz a ruha, elteszem a ruháim sokszor az övét is mert volt h 2 hétig ott hagyta ahova tettem.

Kirakom a mosogatógépet v elmosom a tányérom, leviszem a szemetet. Lesöpröm a teraszt rendezem a kinti virágokat. Figyelek h ha tudom későn jön haza mindent megcsinálok ( pl kirakom a gépet h neki ne kelljen bajlódnia vele hanem csak beteszi a koszos tányérját és mehet fürdeni és pihenni ) de ezt fordítva nem kapom vissza..Volt h este későn értem haza és annyit nem csinált meg h meglocsolja a kinti virágokat h ne kelljen nekem későn..így még azt is meg kellett csinálnom


És ugyanúgy megtettem ezt amikor úgy dolgoztam h reggel 3 meg majd este 3 órát ha tudtam aludni a két munkahelyem közt.

2020. okt. 12. 12:35
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:
47%
Hát akkor viszont valóban gáz. Emlékeztesd rá, hogy nem csak ő szeret pihenni, hanem te is, de a házat azért néha-néha rendbe kell tenni és sokkal többet tudnátok EGYÜTT pihenni, ha közösen csinálnátok.
2020. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
13: ez esetben jogos. Mondd el neki, hogy ez téged zavar, ha te képes vagy ezeket megcsinálni, akkor ő is. Amennyiben ez nem használ, te se csináld meg neki, és akkor esetleg rájön, hogy miért is van neked bajod ezzel.
2020. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#9-es vagyok

Ez így tényleg durva.

Szoktatok emiatt veszekedni? Vagy ráhagyod amikor mondja a kofogásokat?

Én 2x kipróbálltam meddig bírja ha nem mosogatok. 1 hónapig nézte mind két alkalommal. Aztán megcsinálta este míg dolgoztam. De ez nem jött be, mert aztán meg mártírkodott, hogy ő mosogatott el, mert én sosem csinálom. Vagy legalább is nem annyiszor mint ő.

Előtte éltünk külön is pár évig. Ott mindent megcsinált magában. Nem tudom, h akkor tőlem miért várka el munka mellett. Szóval valószinű a te párod sem fog változni. Mi már szakításban vagyunk. Ne járj te is így. Te sokat leszel fáradt. Ő meg frusztrált, mert kipihentebb és neked meg nincs rá időd foglalkozni vele. Így már nem csak a házimunkán lesz vita, hanem mindenen.

Ha fiatal még, talán megér egy próbát, de egy bozonyos kor után az ember nem változik.

2020. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Utolsó 33f vagyok. Hiába mondtam már többféleképp semmi.


Kérdeztem miért nem egyszerűbb mindent a helyére visszatenni ha már nem kell? - és akkor szinten van tartva a rend és nem kampányszerűen 1 nap a pakolás és a szabadnapján ő is tudna pihenni többet

2020. okt. 12. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!