Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen alapvető viselkedési/sz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alapvető viselkedési/személyiségbeli különbözőségek vezethetnek szakításhoz?

Figyelt kérdés

Ilyenekre mint pl: egyik korán kelő és már reggel csicsereg, izeg-mozog, míg a másik sokáig alvó és kelés után nyűgös. Vagy egyik a nagyvárosi forgatagban érzi jól magát, míg a másik a vedéki nyugalmat kedveli. Esetleg egyik jobban szórja a pénzt, amig a másik inkább spórolós.

De lehet bármit írni! Milyennek tartjátok magatokat és mekkora az az eltérés köztetek amit még toleráltok valahogy, és mekkora amit már nem?


2020. okt. 12. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a legnagyobb probléma, hogy én már évek óta önálló vagyok, megélek a saját lábamond, ő viszont nem.

Sokáig nem zavart, mert fiatalok vagyunk/voltunk.

Viszont mostmár kezd zavarni, szeretnék szintet lépni. (összeköltözni)

Félek kicsit, hogy fog menni, hogy fogja tudni beosztani a pénzét, stb.

2020. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
A nőknél bármi ok lehet. Ha nő a pasi körme, már annak a hangja is elég nekik a válásra 12 év után.
2020. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
A szakítás oka, hogy az egyik fél (már) nem szereti a másikat. Minden más mellébeszélés.
2020. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem merte bevallani, hogy allergiás a macskákra, mivel nekem van kettő. Persze úgy gondolta, hogy ha megszeretem, akkor a macskák mennek. Tévedett.


Ő semmi esetre se akart gyereket, én igen. Szerencsére nem kamuzott és húzta az időm, elején megbeszéltük. Tisztelem ezért és hálás vagyok. Én mutattam be a feleségének. 😊


Úgy nevelkedett, hogy az asszonynak ku.ss neve, és majd ő dönt mindenről, mivel ő mindent jobban tud. Aztán gyorsan kiderült, hogy a nagy arc mögött nincs tudás, csak ego. Állandó vitáink voltak, a végén szinte bármin.


Nagyon eltérő szexuális étvágy és igények. Neki a napi egy is kevés, és egyre durvább dolgokra akart rávezetni. Békésen megbeszéltük, hogy hosszú távon egyikünk boldogtalan lenne, nincs megfelelő kompromisszum.


Ő úgy gondolta, hogy nyitott kapcsolatban vagyunk. Én nem tudtam erről...


Akkor kezdtem egy két éves sulit. Ő pár hét ismeretség után ultimàtumot adott, hogy menjek vele Angliába, és hagyjam a tanulást. Fél évet bírt kint, véletlenül összefutottunk a plázában.

2020. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem akar gyereket, a másik meg igen, az legtöbbször szakításhoz vezet. A többi hasonló dolog is, bár azok között sok olyan van, amiben lehet valamilyen szinten kompromisszumot kötni, de itt nincs olyan, hogy egy hétig van gyerekünk, egy hétig még lepasszoljuk és akkor nincs.
2020. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik szerint a kutyának kint van a helye, a másik beengedi a kutyát...
2020. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!