Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez alapvetően normális jelenség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez alapvetően normális jelenség?

Figyelt kérdés
Amikor meg ismertem a barátnőm,meg az első randi után nagyon sokat hívogatott,mióta össze jöttünk ennek a száma picit lecsökkent,persze ugyan úgy beszélünk,de nem annyit mint az első randinál.Tény hogy azóta sokat is dolgozik.Alapvetően normális jelenség ez ? Szoktunk beszélni,meg ha nem dolgozik akkor van hogy egy nap többet beszélünk telón is.Csak fura hogy az elején többet lógót rajtam.Szeretni szeret hisz velem van,meg mondja is :)
2018. júl. 25. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően normális.
2018. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a normális? A tömegek élete. Nem muszáj a tömeghez tartoznod.
2018. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem 2-es hogy ez hogy kapcsolódik a kérdésemhez.
2018. júl. 25. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra próbáltalak ráébreszteni, hogy a normális egy relatív dolog. Nem kell elfogadnod, hogy a kiábrándulás normális. Lehet másképp is. A párkapcsolatodnak nem kell beleillenie egyfajta sémába. Alkothatsz magadnak külön sémát. Csak rajtad áll.
2018. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így már értem,a kiábrándulás helytelen.Éltem már át kiábrándulást és az nem ilyen volt.
2018. júl. 25. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy helytelen. Nincs helytelen. A helyes és helytelen is olyan, mint a normális, nem normális. Kinek mi... Csak azt mondtam, hogy hülyeség másokat követned, másokról példát venned.
2018. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!