Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, mi az ami már semmiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi az ami már semmiképp sem fér bele nálatok egy kapcsolatban/együttélésbeb? És mit vártok el a barátnőtöktől? Alapvető és plussz dolgokra gondolok. 23N

Figyelt kérdés
Természetesen van saját elképzelésem és éltem is át dolgokat (nem volt sok barátom..sőt,de ez erény a mai világban ha van tapasztalatom de nem a fél várostól..). De más álláspontjából is tanulnék,tájékozódnék.

2019. aug. 31. 21:18
 1/9 A kérdező kommentje:

* EGYÜTTÉLÉSBEN BOCSÁNAT elírás

😊

2019. aug. 31. 21:20
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj az ilyen kérdésekkel, hogy nehéz felsorolni az összes lehetséges opciót ami nem férne bele. Nyilván a megcsalás, árulás, átverés ilyen.


De egyébként hosszútávon az sem fér bele, ha nem törődik velem.

2019. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
nekem nem fér bele a kapcsolatba az együttélés. Akkor házasodjunk össze, és legyen közös otthonunk :)
2019. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Igen vannak az alap dolgok amit szerintem minden normális ember elvár

Megcsalás (testi, szellemi) hazugság, kihasználás

És vannak a személyes elvárások

Amit én elvárok...

Ne legyen olyan ruhákban amikbôl kint a feneke, a tevepataja, és a mellei... (azaz ne ugy oltozkodjon mint egy hitvány utolso prosti!)

-Legyen olyan aki a bizalmamat kiérdemli (ezt én viszonzom is! Mert a bizalom az nem csak ugy jár mert mi “kapcsolatban” vagyunk)

-Ne legyenek neki férfi barátjai (nekem sincs női barátok) (senkise akarja az ellenkezőjét bemagyarázni! Egy komoly kapcsolatban nem normális.... mert a barátok előbb utobb be próbálkoznak... nem azert barátok mert szexualisan nem éreznek semmit...hanem azert azok mert pont hogy akarnak majd valamit!)

-Az sosem előny ha van tapasztalatod... legalább is szerintem... én is megvalogatom a partnereimet, attól mert jol néz ki nem rakom be neki...! Egy komoly kapcsolatot akarok amiből több is lesz nem szex kapcsolatokat meg kalandokat!

-A drogokat azokat abszolut elítélem!!! És a prostitúciót is! (Hogy pl valakivel szexel vagy kisebb nemi létet folytat valakivel a jobb pozícióért stb-ért)

-legyen neki elvei, önbecsulete-önértékelése, becsülete!

-Ha nem tud főzni nem baj meg tanul segítünk neki és minden másban amit meg kell tanulnia vagy amit meg akar tanulni!

-Legyen okos, ápolt, vicces alap szellemi tulajdonsagok és műveltség!

(Jobban tudjon írni mint most én... itt a gyakorin 😂😅)

20F

2019. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 eleg regivagasu ur lehetsz :D de biztos vannak elonyei. Kicsit felelmetes nekem ez a hozzaallas. Hazassag elott esetleg probalj valakivel egyutt elni,ha jol mukodik johet a papirozas meg a lagzi :D



#4 "Igen vannak az alap dolgok amit szerintem minden normális ember elvár


Megcsalás (testi, szellemi) hazugság, kihasználás" 🤔🤪😅


XD ez ugy jon ki mintha elvarnad a megcsalast.. pedig gondolom pont az ellenkezojet probaltad leirni. Igen tenyleg tele vagy iras hibakkal a kerdesben egy helyen en is vetettem. De a Tiedben esku hemzsegnek a hibak. Ez se kecsegteto. Jesszus nem ugy ertem,hogy van tapasztalatom... Egy kezemen is boven 2X annyi ujjam (5 ujj mert mind megvan :D ) ketszeresen is eleg hogy megszamoljam hany embert engedtem kozel magamhoz! Lehet felreertheto voltam de igy ertettem.


Lattam hallottam ezt azt de nem eltem at. Ami jobb is. A himringyo ferfiak ugyanugy rosszak mint noben ugyanaz.

2019. szept. 1. 00:14
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Ez tényleg elég komplex téma. Szerintem olyan, hogy az ember minél tapasztaltabb, minél jobb az önismeret, minél idősebb, annál másabbak ezek az elvárások. Tiniként még elég volt annyi, hogy szeressem és szeressen. Lávcsi, romcsi és ennyi :D Aztán ugye jöttek a gondok és kiderült, hogy ez kevés... :D


Ami nem fér bele nálam:

- Kevés szex és visszafogottság. Nagy az étvágyam, szeretek kipróbálni új dolgokat és hasonlók. Plusz a szex egy olyan elem, amit alapesetben a párjával csinál az ember, szóval, ha az nem működik, akkor a kapcsolat valószínűleg már halott.

- Fásultság, beszürkültség, túlzott komolyság. Rengeteg ember ilyen, voltam már olyan lánnyal, aki ilyesmibe ment át. Oké, hogy az élet nem feltétlenül a legjobb és mindenki lehet rossz passzban, de a tartós életuntság belőlem is kiölne mindent.

- Ha nincs figyelem és érdeklődés. Szerintem ez is a kapcsolat halála. Előbb-utóbb ez átmegy olyanba, mintha két idegen élne egymás mellett.

- Ha nem ad magára és a környezetére. Nagyon szexi tud lenni a a kócos haj egy egyszerű pizsiben és hasonlók, nem erre gondolok, hanem olyanokra, mint amikor a mosdókagylóban áll a haj. Azért azt szedje már ki magának az ember... De azt sem bírom, ha valaki a körmét a földre vágja és otthagyja. Szerintem ezek gáz dolgok... :D

- És igen, a fingás. Ne erőltessük. Kilehet menni és hasonlók.

- A túlzott egészségtelenség. Lazább kapcsolatban nem zavar, de komolyabban igen a dohányzás, a túlzott pia, a túlzott túlsúly és hasonlók.

(Oké, talán kicsit szőrszálhasogató vagyok.)


Mit várok el? Háát, ez kicsit nehéz kérdés. Az én szemszögemből (meg mindenkiéből) alapvető az, hogy normális legyen. Ez mindent leír, de másnak semmit sem mond. Igazából olyasmiket várok el, amik a "nem fér bele" kategórián kívül vannak. Azért pár dolgot írok.

- Figyeljen rám. Legyen telefonmentes időszak, ne lógjon folyton rajta.

- Közös programok, a másik hobbija felé egy kis érdeklődés.

- Megcsalásmentesség, őszinteség és hasonlók gondolom mindenkinél alap.


A plusz dolgok. Na, itt dől nálam általában az egész. Az egyik legjobb lány barátom szerint óriásiak az elvárásaim, de szerinte azért, mert nem érem be bárkivel és nincs ezzel gond. Csak szívni fogok vele és igaza is van.

- A szexet már írtam, de itt bővíteném. Ha egy lány majdnem mindenben benne van, az nálam óriási plusz. Vannak perverzebb dolgaim, amikre kevés lány nyitott.

- Érett, de gyerekes. Én is ilyen vagyok, ez a kettősség pedig bejön másban is. Szerintem király, ha egy pár felnőttként is poénkodik, csinál vicces dolgokat, de ha épp olyan a helyzet, akkor megfelelően éretten tudnak kommunikálni és viselkedni.

- Apropó, kommunikáció. Hát, ez szerintem alap dolog lenne, de rengeteg embernek nem megy normálisan.

- A művészetek szeretete. A filmek, zenék iránti nyitottság alap. Ne ragadjon meg egy stílusnál és szidjon másikakat. Az még extrább, ha az illető saját maga is rajzol vagy bármi hasonlót csinál.

- Ha már rajz, akkor mondanám a hobbit. Szerintem a hobbi megkönnyíti a hétköznapokat, oldja a stresszt, kikapcsol és hasonlók. És jó olyan emberrel beszélni, aki átéléssel meséli a saját hobbijáról.

- Változatosság és jó stílus. A legtöbb nőnek sok dolog tud jól állni és tetszik, ha valaki ezekkel él.

- Ezzel kapcsolatban írnám, hogy nekem tetszeni akar az illető. Ha valakivel vagyok és szeretem, akkor törekszem arra, hogy bejöjjek neki. Nem akarok elkényelmesedni és ezt a másik oldaltól is bejön.

- Gondoskodás. Szerintem nagyon nőies tulajdonság tud lenni.

- Egészséges önbizalom.

- Vannak bizonyos apróságok, amikből rengeteg van és nehéz őket összeszedni. Pl. valami jellegzetes és intim elköszönés, táncolás kajakészítés közben, lelkes felkiáltás az utcán látott állatoknál, sírás filmen, stb.


Most így hirtelen ennyi ugrott be, de vannak más dolgok is. Csak már este van... :D

2019. szept. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel az hogy mi az ami nem fér bele? Annyira nem fog jót tenni, ha tudod azt hogy mi. Mivel arra fogsz koncentrálni, meg miért érdekel az hogy idegenek mit mondanak hogy nekik mi nem jó? attól hogy itt X ember leírja a saját értékrendjét, attól még akivel össze jössz nem bíztos hogy neki is ugyan az lesz. Igen, létezik kollektív tudat, de nem minden egyed fér bele és nem, a kivétel nem erősíti a szabályt egyáltalán. Szóval felesleges itt kérdezned, mert egyszerre nem 10 emberrel leszel együtt, hanem csak azzal az eggyel és jobb tőle megtudnod mint 100 idegentől, aki majd befolyásolni fogja az elméd (tudattalanul.) maga mint vélemény, és te is fogsz formálni egy értékrendet, egy véleményt ami szerint gondolkodni és cselekedni fogsz. Ne azt nézd mi nem fér bele, hanem azt amit te akarsz egy párkapcsolatban. :) 22/F
2019. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Legyen szex. Enélkül kuka az egész kapcsolat.
2019. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok annyi mentségem van hogy fáradt voltam már meg gyorsan is írtam... 😬😅🙏🏻🧐😴
2019. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!