Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyra tervezett aztán megváltozott a véleménye?

Figyelt kérdés

Mielőtt összejöttünk azt mondta gyereket házasságot akar és hosszútávra komolyra tervez ( ekkor még csak ismerkedés volt és nem csak azért mondta h megszerezzen).


Összejöttünk 6éve 2eve lakunk együtt és semmi, élünk egymás mellett dolgozunk..pedig tudja hogy mit szeretnék mondtam is neki már..

Ha kérdezem azt mondja nem tudja mikor akar és nem tudja mikor fog készen állni rá.


2020. okt. 13. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szokásos kamuszöveg, ne vedd komolyan a pasit!
2020. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, sajnos csak szédíti a fejed. Egyébként hány évesek vagytok?
2020. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha 6 év alatt sem lett biztos abban, hogy veled tervezi az életét, akkor vagy nem te vagy az igazi számára, vagy csak tudatalatt nagyon fél mégis a komolyabb elköteleződéstől.
2020. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem viszont pont azért mondta, hogy megszerezzen... Nem ismerem a körülményeket, de azt is el tudom képzelni, hogy az összeköltözésig is azért kellett 4 évnek eltelnie, mert ő alapvetően már azt sem igazán akarta, de belement, hátha ezzel egy időre "elhallgattat". Ugye nem vagy olyan balek, hogy főzöl rá és minden házimunkát magadra vállalsz?
2020. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ő 28l én 33f vagyok.
2020. okt. 13. 09:51
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Okoskák benézték... Te vagy a fiú..
2020. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Én nem hiszem,hogy ezzel szédített.Viszont nem értem,hogy mit jelent az,hogy valaki készen áll-e az anyaságra vagy még nem.

Milyen szempontok alapján dönti ezt el?

Nem tudom,hogy saját lakásban laktok-e, mennyire stabil az anyagi helyzetetek, milyen a munkája.Ezek lehetnek esetleg befolyásoló tényezők.

Lehet,hogy tart attól,hogy alkalmas-e az anya szerepre, vagy fél,hogy elveszíti az állását?


A lelkileg felkészülés abból áll,hogy erős érzelmeken alapuljon a kapcsolat. Maga az anyaság érzése a terhesség alatt, sőt, a szülést követően alakul ki.

2020. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Szokásos kamu. Már nem számolom, hányszor próbálták nekem eladni ezt a szart. Nem kell hinni a szavaknak, akkor nem fogsz csalódni.
2020. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Tipikus, hogy mindegyikőtök ennyire negatív és a rosszra gondol egyből. Én fiú vagyok, de saját magamból kiindulva tudom mondani, hogy én is szeretnék gyereket, de nem tudom mikor, mert nem érzem magam készen. Hogy mikor és mitől fogom azt érezni, hogy készen állok? Honnan a tökömből tudjam? Sajnálom, de ez van. Nézzetek gyökérnek, idiótának, akárminek, de ezt érzem belül, és ha valaki erre azt mondja, hogy kamuzok, hazudok, vagy szemétláda vagyok, az tehet egy szívességet.
2020. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es,a kérdező olyan helyzetről ír amiben ez a kérdés aktuális. Régen együtt vannak,együtt élnek,terveznek. Ne évekkel válaszoljon a parja,kösse tervekhez. Pl ha a munkahely/anyagi helyzet stabilabb lesz,elmúlik a vírushelyzet,nagyobb lakásra lesz lehetőségük stb. De így kicsit olyan mintha em tervezne közös jövőt/gyereket.Erről kell beszélni.
2020. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!