Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utált, mert nem voltam szűz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utált, mert nem voltam szűz, de kiderült, hogy három lánnyal volt előttem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Korábbi kapcsolatban vesztettem el. Szerinte k*rva vagyok, amiért nem vártam rá. De arról sokáig nem szólt, hogy ő is szexelt másokkal, pedig együtt sem voltak. Akkor mi baja velem?

2020. okt. 13. 10:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Semmi az égvilágon, ki akart próbálni egy szűz csajt, az a baja hogy ez nem jött össze. Szánalmas egy alak..
2020. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Veled semmi. Önértékelési problémája van, mert tudja, hogy van összehasonlítási alapod. Az ilyentől, aki ezzel csesztet, ráadásul lekurváz rendszeresen meg kell rövid úton szabadulni. Kezeltesse a problémáját.
2020. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 acelsziv ***** válasza:
98%

2 és 3 ugyanaz az incel takony.

Kérdező a pasid se normális. Dobd ki mihamarabb.

2020. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
98%
Ez olyan, mint ha az első tál sültkumplid neheztelne rád, hogy mielőtt megkóstoltad nem haltál éhen.
2020. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
8%

#8


A sültkrumpli legalább tisztességesen készül el. Amikor szüneteltettem a tanulást, a mekiben dolgoztam, ezt onnan tudom. Szánalmas a nőkre nézve, hogy egy adag sültkrumplinak jobban örülhet az ember, mint a nőknek, mert nagyon jól rudjuk, hogy Pisitke is járt benne, amikor szakított a pasijával "vigasztaltalásként"


Üdv,


egy feminista.

2020. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Kedves egy feminista.


Nekem fogalmam sincs miről beszélsz, én nem is olvastam a többi kommentet, és csak a kérdezőnek szántam a válaszom.Nem kívánok semmilyen feminista-incel háború tűzvonalába kerülni, én szeretem a nőket, és "a szeretkezz, ne háborúzz.." ősi inka bölcsesség szerint járok szerelmi életem kalandos ösvényén.

2020. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

#egy feminista

"Nyithatsz velem vitát, bár nem kellene, ugyanis sokkal jobban tudok érvelni, mint te, veled ellentétben ugyanis én tanult ember vagyok."

Na erre mondják azt, hogy ha csöndbe lettél volna, bölcs maradtál volna, egy intelligens ember soha nem nyilvánul meg így.

2020. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%

Ennek az egy feminista gyökérnek még soha nem volt köze puncihoz valószínűleg vagy jobb esetben csak egy troll.

Kérdező! Szerintem a barátoddal súlyos gondok vannak és az ilyen pasik az élet más területein is így gondolkoznak. Szerintem jobb, ha menekülsz.

2020. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
98%
Annyira tanult vagy, hogy azt se tudod mit jelent a feminista szo. :D
2020. okt. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
98%
feminista és nem-feminista szemmel egyaránt tiszta szégyen ez a gyerek
2020. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!