Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg fiúk, mennyire vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg fiúk, mennyire vagytok ítélkezők egy 25 év feletti lánnyal, ha kiderül róla, hogy még nem volt kapcsolata, tapasztalatlan ilyen téren és/vagy szűz még?

Figyelt kérdés
Mármint mennyire képzelitek hozzá, hogy pl. biztos nem teljesen normális, meg ilyenek?

2015. jún. 27. 22:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Engem az nem érdekel egy lánynál. Ha nem tud valamit a szexben akkor majd meg tanítom. És ha szeretném is akkor még ugyse érdekelne csak az hogy szeretem.
2015. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%

Semennyire nem képzelek hozzá ilyesmiket. Gondolom csendes, visszahúzódó, meggondolja hogy kivel alakít ki párkapcsolatot, és eddig még nem találta meg élete párját. Sokkal becsülendőbb egy ilyen lány, mint azok akik mindenkinek odaadják magukat.


29F

2015. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Ha bejön, akkor nem gond, nekem pont ilyen lány kellene.
2015. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha nagyon kedveljük egymást, vonzódunk is a másikhoz, akkor semmi gáz ezzel. Leszek a tanárbácsija :D Aztán, nehogy túlnőjön a tanítvány mesterén...:D
2015. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
36%
Pont nekem való lennél ha a fiatalokhoz vonzódnál. 18f
2015. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Engem egyáltalán nem zavarna és nem is vonnék le ilyen következtetéseket. Ez nem feltétlenül az ő hibája. Sőt, valószínűleg még normálisabb is mint mások.
2015. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat - eléggé meglepődtem. Gondolom már kb. 3O-asok válaszolnak így.

Amúgy a vonzódással kapcsolatban - ha soha senki nem vonzott, akkor ez változhat? Mi van ha hónapokig, akár egy évig is kell a rendszeres találkozás, beszélgetés, ahhoz, hogy a lány részéről kezdjen megjelenni érdeklődés?

2015. jún. 27. 23:08
 8/28 anonim ***** válasza:
87%

Semmi rosszat nem képzelnék róla.

Vigyáznék rá,figyelmes,törődő lennék vele az életben és a szexben is.

2015. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Én jobban örülnék egy tapasztalatlan lánynak, mint egy olyannak, aki minden hónapba mással kefélt...
2015. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

Semmilyen ítélkezés sem jogos irányában.

Azt gondolom, hogy szüksége van szilárd bizalomra, a másik egyéniségének teljes feltérképezésére-elfogadására. Ezek a dolgok pedig egyre ritkábbak ebben a felszínes világban. Tisztelet a kivételeknek.

2015. jún. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!