Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom munka közben van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom munka közben van, hogy csak 4-5 óránként ír, ez nektek nem lenne kevés?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, tehát reggel és este is találkozunk, csak eleinte munkából mindig többet írt, most ez leredukálódott 4-5 órára. Nem olyan óriási probléma, én is dolgozok, csak fura ez a változás.

Nálatok ez hogy szokott lenni, mennyit beszéltek munkaidőben? Főleg azokhoz szól a kérdés akik már együtt is élnek.


2020. okt. 15. 13:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Nekem baromi sok lenne. Nem értem minek kell nap közben is egymáson lógni, ha egyébként együtt élünk és mindent meg tudunk este beszélni. Mégis mi lehet olyan baromi sürgős vagy fontos, hogy ne bírjunk ki vele pár órát? Arról nem is beszélve, hogy az ilyen semmitmondó "mizu" típusú becsekkolások egyáltalán nem adnak semmit a kapcsolathoz.

Nekünk az írkálás kimerül annyiban, hogy írunk egymásnak ha valamelyikünknek spontán programja akadt és emiatt később jön haza, vagy hogy mit hozzunk a boltból. Ha valami fontos és nem várhat estig, akkor felhívjuk egymást.

2020. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem lenne kevés.
2020. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is sok lenne.

Mi is együtt élünk és csak akkor beszélünk napközben ha valami fontosat akarunk közölni.Amúgy felesleges.Este ha találkozunk úgyis megbeszéljük mik történtek napközben.

Munka közben amúgy sincs időm írogatni és neki sem.

2020. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, jól jegyezd meg: a munkahely az nem távíróiroda!

(Egy volt vezető.)

2020. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem írogatunk egymásnak, csak, ha van mondanivaló. Az, hogy szeretlek, mit ebédeltem, sok a munka, az nem olyan információ, amit rögtön meg kellene osztani. Én még soknak is találnám, ha állandóan még a lélegzet vételemről is be kellene számolnom, és ezt várnám el a másiktól.
2020. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Munkahelyre dolgozni megyek, nem írogatni. Ha van valami fontos, akkor két percre felhivom, tudatom, aztan ennyi. Este a többit megbeszeljuk.
2020. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Én nem is írok soha.
2020. okt. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Ez tipikusan az, hogy a semmiből csinálsz problémát. Mi is együtt élünk a férjemmel (nyilván) és csak akkor írunk munkában egymásnak ha találunk valami vicces fotót, mémet, vagy valami extra fontos közlendőnk van ami nem várhat estig.
2020. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez a 14. életév felett is probléma?
2020. okt. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Ez ugye valami trollkérdés? :D
2020. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!