Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanatok a parotokkal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanatok a parotokkal az alabbi esetekben?

Figyelt kérdés

Egyik eset: Nem visz magaval egy szilveszteri buliba, mert valaki az ott levok kozul nem akarja, hogy te menj, es o inkabb elmegy, mert bulizni akar, teged meg otthonhagy, hiaba kered, hogy akkor “bulizzatok” otthon kettesben.

Masik eset: Hetkoznap delutan elmegy berugni, mikozben te betegen fekszel otthon (nem sulyos, semmi extra), majd masnap reggel nem tud felkelni es kesik a munkabol. (A hetkoznapi berugas nem egyszeri eset, de azert altalaban fel tud kelni reggel.)


2020. okt. 15. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Első esetben egyáltalán nem, a második esetben csak akkor ha rendszert csinál belőle, egyszer még belefér.
2020. okt. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

En szerettem volna menni vagy legalabb vele lenni (nyilvan ahol nem latnak szivesen, oda nem akartam menni), mindegy megyunk-e valahova vagy sem, mert altalaban egyutt toltjuk ezeket az esemenyeket, es minden elozo evben jo elmeny volt, a legutobbi alkalommal viszont otthon sirtam egesz ejszaka amirol o is tudott🙃 A gond a szervezessel volt, hogy o eleve tudta, hogy ez a lehetoseg van, de nekem kb a legutolso pillanatban mondta, hogy amugy en nem mehetek.

Az allando pialas meg mar kezd kiabrandito lenni, lassan 30 evesek vagyunk, sok-sok eve egyutt.

2020. okt. 15. 22:32
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Elsoert ige, masodikert nem.
2020. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Elsőért nem, a berúgás miatt viszont igen.
2020. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Eleve nem állnék szóba szeszkunyókkal. Olyannal meg végképp nem lennék, aki bunkó velem és inkább mással tölti az év utolsó napját. Legyen önbecsülésed és tedd lapátra ezt a fszt
2020. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Harmadik eset, ami meg eszembe jutott: Leall az utcan kiabalva veszekedni valami venemberrel, aki cigit kert, hiaba szolsz neki, hogy hagyja es menjetek, inkabb all es veszekszik az oregemberrel. Te meg inkabb otthagyod oket es hazamesz, aztan persze jon o is, de neki ez poen.
2020. okt. 15. 23:04
 7/15 A kérdező kommentje:
Amugy az a baj, hogy eseteket tudok igy kiragadni, ezeken kivul egyaltalan nem fsz, ezert nem konnyu, mert az ev 365 napjabol mondjuk 330 nap normalis. De aztan mindig van valami ilyen kiabrandito tortenes.
2020. okt. 15. 23:05
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Egyiket sem nézném el. Főleg az alapján amit írtál h lassan 30 évesek vagytok és régóta együtt. Ezt meg kéne tudni beszélni.

Szép ha az egyik ott lévő akarata jobban számít mint hogy veled legyen szilveszterkor. Nem hétköznapi buliról van szó, bár azzal sem értenék egyet.

Miért kell hétköznap részegre innia magát? Nincs önkontroll h 2-3 sör után megálljon? Nekem még eléggé gyerekes felfogásúnak tűnik ezzel az "élj a mának" hozzáállással.

Szakítanék-e? Attól függ hogy mik a hosszútávú tervek, azok összeegyeztethetőek-e ilyen gondolkodásmód mellett...

2020. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mik a hosszutavu tervek, vagyis hogy az o tervei mik, mert mindig csak beszel, hogy ezt akarja meg azt, de soha nem cselekszik. Le akarja tenni a jogsit, de “sosincs ideje” tanulni ra, mert faradt munka utan es inkabb jatszik valami mobilos jatekkal a kanapen. Nemreg volt ket honap fizetes nelkuli szabin, az volt a terv, hogy az elso hetben pihen, aztan leul tanulni, ehhez kepest ket honapot pihent. Nem igazan latom, hogy akarna barhova haladni, inkabb azt latom, hogy tok jol elvan azzal, hogy felveszi a fizetest, itthon pihen mert faradt, elkolti szorakozasra (nem csak piara, vannak normalis programok is), aztan kezdodik elolrol a honap. Kifogasnak hozza a penzt is neha, de a legtobb dolgot azert nem kell manapsag egyosszegben kifizetni, nem vagyunk milliomosok, de azert nem egyik naprol a masikra elunk, nem fenyeget az ehhalal meg semmi ilyesmi.
2020. okt. 15. 23:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Az "élj a mának" gondolatot nem az anyagi helyzetetekre értettem... Az ő hosszú távú terveiről nem tudsz, talán mert nincs is neki. (Nyílván nem az elkövetkező 20 évről beszélek) Neked vannak céljaid, terveid vele? Vagy a jelenlegi helyzet úgy jó ahogy van? 5-10 év múlva is ezt fogjátok csinálni, vagy azért van valami komolyabb is?
2020. okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!