Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal, ha nem lenne jó a szex?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és mostanában állandóan a szex körül forog az agyam. Főleg a romantikázós fajtára. A probléma az, hogy a párom durván csinálja (volt hogy nagyon fájt közben is meg utána is). Elmondtam neki, hogy ne így csinálja stb de kb mintha falnak beszélnék. Gondolom ezért van hogy ilyenekre gondolok. De mit csináljak, hogy végre jó legyen a szexuális életem?

2017. szept. 25. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha nem figyel rád, akkor ja.
2017. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
ez egyértelmű,ha valakivel nem jó,nem illünk össze,de majd szenvednék mint te,mi?
2017. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen hagyd ott ha ilyen és nem is érdekli. Ez így egyenesen kihasználás csak.
2017. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben simán, de első körben nem lenne szex egy jó darabig és közölném vele, majd lesz, ha hajlandó azzal is foglalkozni, hogy nekem mi a jó. Ha ez sem használ, akkor viszlát.
2017. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű: dobd ki és keress mást. Ott nincs miről beszélni, ahol a pasit nem is érdekli, hogy neked fáj, csak neki jó legyen.

Ezt nem lehet elkenni annyival, hogy tapasztalatlan. Egyszerűen egy önző bunkó.

2017. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű. A jó kapcsolat, egyik fő alapja a mind két fél számára jó szeretkezés.
2017. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, mert csak használ, nem érdekled, az se ha fáj.

Már igen...

2017. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Abból amit leírsz ez egy kicsit kényesebb téma, mivel gyakorlatilag úgy durvul veled, hogy te ezt nem igazán preferálod.


Miután ezt jelezted felé és nem hajlandó változtatni, nem értem, hogy miért vagy még vele...

2017. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az a fő probléma, hogy rossz a szeretkezés, hanem az, hogy meg sem próbál javítani rajta. Nem tartja tiszteletben a kérésedet.


Én szakítanék ezért.


21/L

2017. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Igen. A te esetedben meg nagyon faj is. Tuti nem engednem tobbet neki.
2017. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!