Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már nehéz időszakotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nehéz időszakotok, amikor a szex is csökkent? Hogyan ne legyek hisztis p*csa?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden próbálom leírni hogy ne untassak senkit : sok éves kapcsolat, együtt élünk, mindketten huszonévesek vagyunk. Sajnos az utóbbi 3-4 hónapban megromlott a szex, nem is volt olyan sűrűn és a minőségén is érződött, hogy valami nem klappol. Sok beszélgetés árán rájöttünk, hogy szorongunk a saját testünkben mert mindketten egymás mellett felszedtünk kb. 15 kilót, emiatt nem tudjuk úgy elengedni magunkat, szégyenlősek lettünk. Párom emellett most váltott munkahelyet, az előzőn szinte kiégésig dolgoztatták, most az új helynél betanul. Én is munkahelyváltás közepén vagyok, jövőhéten fogok kezdeni új helyen.


Barátom azt kérte legyek kicsit türelmesebb, én a plusz kilók és a stressz ellenére is kívánom, neki viszont múlthéten már fel se állt mikor szexre került volna a sor. Azt mondja egyszerűen most sok minden összejött neki, szeretné kicsit összekapni magát fejben és testben, ebben maximálisan partner vagyok, felajánlottam hogy egészségesebben főzünk, elmegyek vele szívesen sportolni stb.


Mégis kétségbe vagyok esve, mert nem tudom ez meddig fog tartani. Lehet csak pár nap, amíg kicsit kipiheni ezt az egészet és felfogja, hogy folyamatban van a változás, de lehet pár hét.


Másnál volt már ilyen? Rendbehozható a dolog, ha kicsit türelmesebben állok a szex témához, visszatérhet még ez az egész?


Köszi előre is


2020. okt. 16. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Én megbeszéltem a jobbmarkommal a problémát. Mostmár nem gáz, ha a bal is beszáll néha.
2020. okt. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban vannak mélypontok, mondjuk nekem a fogamzásgátlótól volt, egy idő után már a 0-ra csökkent a libidóm. Persze ez feszültséget szült köztünk. Szerencsére a gyógyszer lerakása után szinte azonnal a régi voltam, és megoldódott a probléma.


"Azt mondja egyszerűen most sok minden összejött neki, szeretné kicsit összekapni magát fejben és testben, ebben maximálisan partner vagyok, felajánlottam hogy egészségesebben főzünk, elmegyek vele szívesen sportolni stb."

Jól tetted, de ennek idő kell, szóval szánjátok rá. Nem fog egyből lemenni 15 kg, de ha már tesztek érte, attól is jobban fogjátok érezni magatokat a testetekben.

2020. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Huh, bocs de ez nem pár nap amíg megoldódik, hanem hosszú hónapokat kell rajta MINDKETTŐTÖKNEK dolgoznia ha mentei akarjátok a kapcsolatot. Ha csak legyintetek rá akkor belefásultok és lakótársak lesztek nem egymást szerető pár. Rendbe hozható, de lesz vele munka, a türelem, megértés elég sokat tud segíteni. Lazítsatok, engedjétek el magatokat, csináljatok közös programokat "mint régen", ne erőltessétek a szexet. Utóbbinak jönnie kell amúgy is magától.
2020. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem rendbehozható, légy türelmess, foglalkozz más dolgokkal is, és próbáljátok ki sötétben, ha a testetek miatt szégyenlősködtök.
2020. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fontos az egészséges testsúly, de ha 15 kg-n múlik a kapcsolat, akkor megette a fene az egészet. Egyáltalán tudjátok, hol vannak az erogén zónáitok?
2020. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hidd el ez a 15 kg ami feljött mindkettőnkre nagyon látható, én és a párom is főleg pocakra hízunk, nekem az övem se jön már össze rajtam. :D És nem, nem ezen múlik a kapcsolat, hisz nem szakítottunk hanem próbáljuk megoldani a problémát. De abban maximálisan igaza van, hogy így nem érezzük komfortosan magunkat, és nem a mostani külsőnk fogott meg minket anno egymásban. Lehet kertelni, de számít a külső. És lehet mondani a "majd mi lesz ha terhes leszel" dumákat is, nyilván az más, ott életet fogok adni egy gyermeknek itt meg csak zabáltunk nonstop.
2020. okt. 16. 14:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, a súlyotokon nyilván dolgoztok majd, idővel alakul majd. Térjünk át a másik kérdésre. Mennyire ismeritek egymás testét? Tudjátok-e hol és hogyan kell hozzáérni a másikhoz, hogy beinduljon?
2020. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Birjal mar ki par honapot könyörgöm. A te idegesseged nyirja ki felig.
2020. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!