Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már olyan időszakotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan időszakotok, hogy évekig nem tudtatok időt szakítani egy kapcsolatra, de iszonyat mód hiányzott a szex? Mit csináltatok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem csak az idő a baj, nem akarok kisregényt írni, úgyse ez a lényeg:3
2018. okt. 10. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Kerestem alkalmit és szexeltem.
2018. okt. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Épp ilyen időszakom van.
2018. okt. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Légyszi ne írjarok privátban, hogy "arra van időd, amire akarod", családi okok miatt mondthatni nincs időm, de igazából baromira konzervatív szüleim vannak, szóval örülök, ha egy barátommal elengednek valahova :/
2018. okt. 10. 07:03
 4/7 A kérdező kommentje:

Ne érts félre, nem vagyok ennyire fiatal, rég elkölzöztem volna, hogyha tudnék melót vállalni, de 5-kor érek haza, és ezt egy katolikus kisvárosban képzeld el. Van, hogy ki tudok szabadulni, de egy kapcsolatban két havonta találkozni gáz. Vannak olyanok, akikkel összejöhetne, de nem fogott meg egyikükben semmi, és nem fogok olyannal lefeküdni, aki kedvel. Itt

szinte mindenkit ismerek, úgyhogy várok a költözésre.

Első igen, erre célozgattam, de hogyan?😂 Ha leszólítok valakit az utcán, az, hogy leszbikus, bejön neki a képem, és van benne egy enyhe nimfománia ehhez az egészhez, na erre mennyi esély van?😂

Második, ha van kedved meséld el privátban, hogy mi újság, szívesen elolvasom ^^

2018. okt. 10. 07:15
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

arra van időd, amire akarod


akkor is leírom, mint felnőtt, mert ne hidd, hogy ez valaha meg fog változni, sőt, rosszabb lesz.


Felnőttként egy csomó dologról le kell már mondanod, mert család, barátok és munka mellett sehogy sincs időd rájuk és utána is pörögni kell.

Pl nekem reggel 5 órakor kell felkelnem, hogy el tudjam intézni a munka melletti projektjeimet, hogy tudjak menni sportolni és maradjon időm a feleségemre és a babámra. Hétvégéim pedig jövő januárig be vannak táblázva.

És ennek semmi köze a szexuális beállítottsághoz vagy ahhoz, hogy konzervatív a család

2018. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok erre mit mondani. Nekem se lesz egyszerű, mert olyan munkát szeretnék, ami mellett elvileg nincsen ideje az embernek egy családra, mégse mondom azt, hogy nem lesz családom.. Mert talán akkor majd fel tudom vállalni a másikat. Gyerekkorodban kimehettél a barátaiddal találkozni? Csak mert a legjobb barátomhoz nem engednek át a szomszéd városba, akit 4! Éve ismernek. Egyenlőre nem lázadok ez ellen, szeretnék tanulni, hogy legyen egy jól kereső melóm a jövőben. Örülök, hogy már egy ideje nem üvöltöznek egymással, és velem se. Próbálom tartani ezt a szintet. Próbálok az a szuper jó kislány lenni, akivel nincs gond.
2018. okt. 10. 16:01
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg fiatal fiú ilyen állapotban van. Nem vicc.
2018. okt. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!