Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ha a palit amúgy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ha a palit amúgy nagyon bírom és nagyon helyes de ő csak akkor hív, keres amikor kanos kedvében van akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Olyan nehéz elengedni ennek ellenére és szomorú, hogy én őt tényleg szeretem de neki csak erre kellek
2020. okt. 17. 00:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, a tudomány erre még nem talált választ.
2020. okt. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ábrándulj ki belőle, szokta a nagyi mondani. Te szereted, neki pedig csak akkor kellesz, ha ki akarja zárni. Lúzer vagy, ha rögtön ugrasz neki.
2020. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
* rázni
2020. okt. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
34%

Tipp:

Tegyél valami meghökkentő, váratlan dolgot, pl. vallj neki szerelmet. Talán úgy meglepődik, hogy bunkó lesz, és így kiábrándulsz belőle, de szinte biztos hogy megváltozik a viszonyotok: vagy ő nem keres többet, vagy Te nem akarod látni többé.

2020. okt. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyire is bejön valaki engem ne használjon ürítésre! Ha nagyon kell a szex van vibrátorom. Az legalább nem aláz meg.

Ingyenmuff ennél már hova akarsz lejjebb menni?

Ennyire értéktelen vagy? Biztos nem!

2020. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tarthatnad tobbre magad, peldaul.
2020. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
47%

Sajnos nekem is ez a problémám. Elég gyakran mondok neki nemet, hogy nekem most nem jó, de tovább próbálkozik és így beadom a derekam. Nekem is van vibrátorom, de az nem bújik velem össze utána az ágyba így szükségem van néha egy férfira.

Javaslom a kérdezőnek, hogy szerez be új pasit aki nem csak szexelni akar veled. Úgy a legkönnyebb elfelejteni egy pasit ha egy másik kikeféli belőled. ;)

2020. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A vibrátoros nő sem különb mint a kanos faszi..
2020. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem faszim is van és vibrátorom is és állandóan éhezem a szexre. Akkor az jó vagy nem?
2020. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt úgy szokás mondani, hogy fehérmájú vagy. Mindenki kell?!
2020. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!