Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha én olyan nőt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha én olyan nőt szeretnék, akinek nincs 600 táskája, ami van, az is pici, nem telebizsuzott gagyi? 😄

Figyelt kérdés
Legyen nőies, de egyben kicsit fiús is, halálom az a sok kibaxott táska, cipő, ami általában egy nőnek van.
2020. okt. 17. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Igen, gáz.
2020. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
:D Nem gáz. Nekem egy cipőm, egy bakancsom van. Nincs női táskám, hátizsákot hordok.
2020. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Olyan nőt szeretnél, amilyet akarsz. Vagy ha mi azt mondjuk, hogy gáz, akkor másmilyet választasz?
2020. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
2020. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Akkor te engem keresel! Egy táskám van, esztétikus, minimál díszítés, nem gagyi. Cipőm sincs sok. Szal.. csak az a gond, hogy én full nőies vagyok, semmi fiús... :( Sajnalom, pedig te lennél ma a 100. jelentkező... Nos, majd ha rajossz, h az igazi nő, nem a taskáitól, cipőitől lesz (darabszámra), akkor jelentkezz, hátha be tudsz tenni a kategóriádba.
2020. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Gáz ha szerintem gáz, hogy gáznak tartod azt ami nem gáz?
2020. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Ez aztan fontos szempont. Kicsi a lakasod, nem fer be a no sok cucca, vagy mi a banat bajod van? En halalosan leszarom, a paromnak mibol hany darabja van.
2020. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Egy olyan nőt nem ismerek, akinek 600 táskája lenne, vagy telebizsuzott vackokat hordana.



Mondjuk kezdetnek jó, ha nem a prolik közül válogatsz.

2020. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%
Akinek 600 dolga van valamiből ami nem egy gyűjtemény része (érme, bizonyos gyűjthető figurák, kártyanaptárak stb.), az vagy kényszeres vagy az a fajta aki minden héten vesz egyet, mert impulzusvásárló.
2020. okt. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
5-ös vagyok. Nálam az verte ki a biztosítékot, h kicsit fiús legyen.. Miért? Egy igazi dekorativ nő nem lehet így, h nincs 600 táskája, cipője? Nem is értem. 3 pár cipőm van: egy fekete, egy fehér és egy szürke. Öltözékem szerint veszem fel, h nekyik szín passzol hozzá. És elarulom, hogy nincs férfi szempár, aki ne tetszikelné bármelyik van rajtam. Nem kell 600 táska, meg cipő sem ahhoz, h tetszél, ha formás szép arcú, szép hajú vonzó nő vagy. Csak az insta szerencsétlen megcsinált varangyoknak kell a kellék az eladáshoz. :) Aztán este lehull a ruha, a cipő, a smink, és egy szerencsétlen anorexiás múmiát látsz, botoxos felduzzadt szájjal, agyon eheztetett szikár testtel, arccal, csak a szilikon csocsei domborodnak ki, hogy tudd, nővel voltál....
2020. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!