Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha én olyan nőt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha én olyan nőt szeretnék, akinek nincs 600 táskája, ami van, az is pici, nem telebizsuzott gagyi? 😄

Figyelt kérdés
Legyen nőies, de egyben kicsit fiús is, halálom az a sok kibaxott táska, cipő, ami általában egy nőnek van.
2020. okt. 17. 22:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem is láttam mostanság senkin himbilimbis táskát, szerintem már nem divat.

Egy bakancsnál meg nyilván több kell, ha ha pl dress code-os a munkahelyed.

2020. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem 9-10 van de ebben benne van az utazó bőrönd ilyesmi is. Egyèbkènt 2-3-at hordok felváltva ès nincsenek kicsicsázva. Fiúsnak meg elèggè fiús vagyok 😄
2020. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12-es. A melóhelyi viselet nem tartozik ebbe bele. Ahol én dolgozom ott speciel formaruha van.
2020. okt. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de nem fogsz ilyen nőt találni, mert az a kevés normális nő mind foglalt.
2020. okt. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

"nem fogsz ilyen nőt találni, mert az a kevés normális nő mind foglalt."


Férfiként mondom neked, hogy több normális nő elérhető, mint gondolnád.


Csak az ilyen táskás bizbaszon pörgő fiúkák egyszerre akarnak egy insta királylányt, aki mégsem insta királylány, és az ilyen "normális" nők valójában nem foglaltak, hanem nem léteznek

2020. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#16 Ha valóban férfi lennél, nem írnál ilyen hülyeséget.
2020. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

17: engem nem zavar, ha megkérdőjelezed, hogy férfi vagyok e, és igazam van e.


Nekem jut nő, normális, nem bizbasztáskás, te meg nyafoghatsz tovább, hogy elkelt az összes



Amúgy hálás vagyo neked, mert az ilyen nyafik miatt jut nekem nő, mivel legalább 20%-a a korosztályomnak hiányzik a társkeresős piacról, és helyette a neten picsog, hogy nincsen normális nő :)

2020. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szóval te az alapján keresel párt, hogy mekkora méretű táskát hord?


Woww

Azt hittem, mindent láttam, de ezek szerint mégsem.

(Szóval azokat a lányokat akik pl egyetemre járnak, vagy ebédet akarnak vinni magukkal a munkába azonnal kihúzod? Vagy majd szaladsz a csaj után két füzettel, három könyvvel, egy csomag zsepivel, vizespalackkal és ételhordóval? A csaj meg sétál melletted valami egyszerű, elegáns, 15*20 centis kistáskával?)

2020. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
homokos vagy?
2020. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!