Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy srác, de komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de komoly kapcsolatom van, de csak a szex jut eszembe róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyok a párommal, megértjük, és szeretjük egymást. Viszont van egy pasi,aki osztálytársam volt, már két év alatt, sokszor eszembe jutott milyen lenne vele...

Nem volt köztünk semmi, egyszer naon rég smároltunk egy kiránduláson, de akkor még nem voltam együtt a jelenlegi párommal. Na, a lényeg, hogy néha elgondolkodom, milyen lenne azzal a pasival... Nem tudom, hogy szüntessem ezt meg? Vagy próbáljam ki? De szeretem a párom, félek bűntudatom lenne miatta!!! Mi legyen?


2008. nov. 28. 18:46
 1/6 A kérdező kommentje:

Ohhh. Át fogalmazom mert ez hitvány lett.

A párom szeretem, nagyon, a másikkal viszont kipróbánám a dolgot. Ez a lényeg, de nem tudom mit tegyek?

Segítsetek...

2008. nov. 28. 18:52
 2/6 anonim ***** válasza:

ha szereted a párod, nem akarod megcsalni, és nem azért nem, hogy ne legyen bűntudatod..

ha ilyeneken gondolkozol (folyamatosan), h. "Vagy próbáljam ki?" legyél tisztességes a jelenlegi barátoddal!

2008. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz. Próbálom én kiverni a fejemből. Nem "folyamatosan" van ez, csak néha. Tisztességes vagyok, és voltam is. Épp ezért kértem tippet, hátha volt már valaki ilyen helyzetben.
2008. nov. 28. 18:59
 4/6 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a véleményem.. én voltam már hasonló helyzetben, viszont van egy kis különbség.. akire én állandóan gondoltam h milyen lenne vele a szex, azzal már 1x kipróbáltam.. nagyon jól sikerült, és éppen ezért, amikor lett barátom, rossz volt h nem csinálhattam azzal a pasival, mert iszonyúan jó volt.. de nem akartam megcsalni a barátomat, ezért megpróbáltam nem rá gondolni.. utána pedig kiderült h a barátommal még jobban élvezem a szexet, mint azzal a pasival:D sztem ha a barátod jó az ágyban (és szereted is azt a fiút), akkor nem gondolsz arra h milyen lenne azzal a másikkal.. sok sikert!

szia

2008. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj,ez nem egy egyszerű dolog!Édesek az előző hozzászólók,és valahol igazat is adok nekik!Csak tudod,nem minden ember működik ugyanúgy!Nem mondom,hogy a saját életem jó példa a számodra,de vannak helyzetek,amikor nem feltétlen kell ellenállni!Mert elmondom,mi van:a nőknél néha szexuális,és a lelki kielégülés együtt működik csak!Lehet,hogy tényleg úgy érzed,hogy szereted a párodat,de mégis vágysz a másik pasi érintésére!Nem lehet,hogy nem csak a testi vágy hajt,hanem a másiktól több törődést,figyelmet remélnél?Hányadik pasi a jelenlegi barátod?Persze tudom,vannak olyan nők is,akik az első szerelmükhöz hozzámennek,és tényleg működik is az életük,azt,hogy van-e hiányérzetük azzal kapcsolatban,hogy nem éltek,nem próbáltak ki több lehetőséget,nem ismerkedtek több férfival,azt vagy bavallják,vagy nem!Létezik ilyen,és még egyszer mondom,tisztelem és becsülöm az ilyen nőket,de ahány férfi,annyi fajta!Az én páromra 31 éves koromra leltem rá,sokadik pasi volt,kétségbeestem,hogy én vagyok a hibás,mert nekem senki nem jó,de benne lelkileg és fizikailag is megtaláltam azt,akit kerestem!Szóval mérlegeld ezeket az érzéseket,nagyon gondolkodj el rajta,és eszerint dönts,mert ha nem ez a végállomás számodra,akkor nem bűn,még ha megteszed,akkor sem... :)
2008. nov. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

A jelnlegi párom a 2. komoly kapcsolatom. 3 éve vagyunk együtt. Nemtudom miért vonz az a pasi annyira, mással még nem volt ilyen.

2008. nov. 29. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!