Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz kibírni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz kibírni a pároddal, akit te választottál?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a párok fele elválik, a másik fele pedig csalja egymást? Alig lehet olyat hallani, hogy 20-50 évig voltak házasok és szerették egymást. Nyilván ebbe nem lát bele az ember, hogy ettől még csaltak-e csak sosem derült ki vagy meg tudták oldani.

Miért nem mondják meg az emberek, hogy bocs de már unlak, már nem jó, mást szeretek és hagyják az egészet, kezdenek új életet.

Mindenhol azt látom, hogy besavanyodott, boldogtalan emberek, erkölcs nélkül sz*xelnek boldog-boldogtalannal, csalva a párjukat. Miért nem akarnak az emberek boldogok lenni? Az hogy hazudok annak akit elvileg szeretek boldogságot okoz? Akkor amikor kiderül miért megy a talpnyali?



2020. okt. 19. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Neked van kapcsolatod?
2020. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Mert így kényelmesebb. Nem értek vele egyet, én mindig is a dobbantós típus voltam... De sokan nem akarják otthagyni a biztosat akkor sem, ha szar...
2020. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert beleszürkülnek a megszokásba. Egy kapcsolat mindig két emberen múlik! Viszont a helyett hogy tennének a "megjavításán" a másiktól várják hogy lépjen, vagy gyáván menekülve inkább félrekúrnak.
2020. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Van kapcsolatom már 10 éve. Azt látom, hogy mindenki ezt műveli és értetlenül állok a dolgok előtt. Nő vagyok, én is számtalanszor kapok ajánlatot házas emberektől de ez inkább elkeserít.
2020. okt. 19. 13:37
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem akarok személyeskedni, de nem tűnsz túl boldognak az alapján, hogy itt próbálsz kiosztani mindenkit.
2020. okt. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Egyre több olyan párt látok, ahol nem szerelem van, hanem lila köd és szexuális vágy. Jól néz ki, jó a szex, mert nagyon kívánja, ó, akkor ez biztos a nagy szerelem. Ásó, kapa, nagyharang. Aztán ilyenkor van az, hogy mire a gyerek oviba megy, már elválnak, mert ha nincs szex, nincs nyaralás vagy haverok-buli-szamba, akkor elviselni se tudják egymást. B verzió, ami meg inkább a férjekre jellemző, hogy 50 évig puffog, hogy szülés után elviselhetetlen sárkány az asszony. Frászt, elviselhetetlen volt az már előtte is, csak szex közben nem tűnt fel.

Ma már nincs olyan, hogy ismerkedtek, udvaroltok, és majd akkor lesz szex, ha előbb szerelmesek lesztek és kapcsolatban vagytok. Ez ma már ciki. Zsupsz az ágyba, első héten.

Nem jó a sorrend. Ez az eredménye.

2020. okt. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nincs problémám az életben. Egyszerűen van egy kérdésem és felteszem egy olyan oldalon, ahol emberek megosztják a véleményüket. Nekem is van róla véleményem nyilván de ha nem érdekelne mások véleménye könyvet írnék nem kérdést.
2020. okt. 19. 13:45
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom. Én is elváltam, amikor már nem volt jó, nem csaltam és tudtommal engem sem csaltak. De erre nem mindenki képes.
2020. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Azért mert ez a társadalmi elvárás. Itt is akárhányszor valaki feltesz egy olyan kérdést, hogy x éve együtt vagyok valakivel, de szar, mit csináljak?

A válaszok fele arról szól, hogy ne nyafogj, ilyen a kapcsolat, old meg, nyeld le, szenvedj, mert nem biztos hogy lesz másik.

A kapcsolatok túlnyomó részében már nem a szeretet köti össze a párokat, hanem a megszokás, a közös lakáshitel, a gyerekek, meg hogy kívülről is mindenki azt nyomatja, hogy jó gyerek az a Karcsi, örülj hogy ilyet kifogtál kislányom! De közben senki más nem él a kicseszett Karcsival, csak egy kivonatolt változatot látnak belőle.

Én mindenkinek azt mondom, és ezt is csinálom. Ha egy kapcsoalt rossz, akármilyen nehéz is lesz elvarrni a közös szálakat, KI KELL LÉPNI BELŐLE. Egy életünk van, egyszerűen muszáj ilyen téren önzőnek lenni, mert a saját boldogságunknál nincs fontosabb dolog a világon (gyerekeket most ne vegyük ide pls, párkapcsolati viszonylatban értem).

Utálom ezt az elcseszett felfogást, hogy maradj benne a szarban és még vágj jó képet is hozzá.

2020. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek változnak. 20 év múlva már nem ugyanaz az ember lesz, akit megismertél, sőt már 5 év múlva se.

A kérdés az, hogy ugyanabba az irányba változik-e a két fél és képesek-e együtt alkalmazkodni.

Ha nem, akkor jön a válás. Vagy ha valami miatt nem akarnak elválni, pl anyagi okok vagy gyerek, akkor jön a besavanyodás és a megcsalás.

2020. okt. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!