Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

A szeretom még sem engem választott visszament a vőlegényéhez, jól indult minden de rossz vége lett mindenki tud a másikról és mégis újra kezdik. Mit tegyek? Szeretem nagyon

Figyelt kérdés
2020. jan. 29. 10:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
Sajnálom a történteket :( de ha visszament a vőlegényéhez sajnos nem ő lesz az igazi! Ne búslakoj miatta!
2020. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki veled csak mas csalt, az amugy se tul jo omen, mert konnyen lehet h kesobb te kerulnel a mostani volegeny sorsara. Kell az neked? Na ugye!
2020. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Hiába nyafogsz, szerető voltál, szóval csak második opció alapból.
2020. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni, fogadd el. Ezek szerint ő nem téged szeret.
2020. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen szerető voltam akinek tele dumálták a fejét ...elrontottam tudom de azt is tudom ő is szeret engem csak akkor nem értem voltak közös tervek eljegyzés együtt élés és egyszer csak ....annyi a faszija tud rólam a párom is tud mindent és most gyakorlatilag semmi ertelme nem volt az egésznek !!és újból megpróbálják. Van olyan hogy egy 45eves férfi ezt megbocsajtja 8hónapig voltunk együtt..
2020. jan. 29. 10:20
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha kidobta volna a lány a faszinak nem lenne hol lakni egész nap sír érzelmileg zsarolja a hölgyet ...hogy öngyilkos lesz meg ilyenek hát ez így már nagyon szanalmas
2020. jan. 29. 10:22
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindegyikőtök szanalmas. Azok is akik csalják a parjukat meg azok is akik ezt tűrik és megbocsájtanak nekik, nameg hajlandoak igy elni.


N

2020. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit tenni,ha őt választotta. Gyerekek is vannak a történetben? Te elhagytad miatta a párod?
2020. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Tanulj a hibádból és legközelebb olyan nőnek udvarolj, aki egyedülálló. Ha valaki párkapcsolat mellett más férfiakkal is együtt van, eleve nem megbízható, hogyan lehetne vele komolyan tervezni?
2020. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Azt nem értem hogy lehet egy olyan nővel csólokózni aki par órával előtted egy másik faszt szopott, vagy kinyalni ha nemrég élveztett bele a masik faszi.

Szánalmas ez a szeretői viszony.

2020. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!