Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változott meg hirtelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változott meg hirtelen?

Figyelt kérdés
Nem mutatta ki az érzéseit, a szeretetét, zárkózott volt, szakítás is lett miatta. Adtunk még egy esélyt a kapcsolatnak és továbbra sem változtatott, se puszi se csók se ölelés, csak a veszekedések. Egy hete részletesen leírtam mindent (mint ezelőtt 600x) és most 2 év után megváltozott pozitív irányba, úgy viselkedik ahogy leírtam neki. Mitől ez a nagy változás 2 év után? Maradhat hosszútávon ilyen?

2020. okt. 21. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy gondolom nem, nem lesz tartós. Valószínűleg ő nem olyan személyiség aki annyira kimutatná vagy igazából nincs is rá igénye így ez szerintem csak egy ideig óráig fog tartani, mert nem akar elveszíteni.
2020. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sértődött volt, mert nem tisztelted a szépségét, hűségét. Így maradhat hosszútávon ilyen.
2020. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megpróbál úgy tenni, ahogy írtad. Majd kiderül meddig bírja.
2020. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tartós, ez csak átmeneti.
2020. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán... a te dolgod hogy eldöntsd adsz-e még egy utolsó esélyt vagy sem. De tényleg utolsó legyen, ha megint elkezd elhidegülni akkor ne erőltesd, nem vagy időmilliomos, a most elvesztegetett éveidet piszkosul bánni fogod később.
2020. okt. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a te dolgod eldönteni, de ha meg változott te is légy közvetlenebb és ha újra elhidegül akkor ne könyörögj mert előtted az élet és csak jobb lehet.
2020. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

Hogy a búbánatos ménkübe tudod innét eldönteni, hogy nem lesz tartós, kedves 4-es? Te még nem vagy szobatiszta? Ugyanúgy becsinálsz a pelusba, mint valamikor, vagy fejlődtél z idők folyamán?

Mindenki változik! Minden nap új élmények, behatások érnek minket, amik megszabják a fejlődésünk irányát. Főleg kamaszkorban érhető tetten az ilyen fejlődés amikor az ego fölött győzedelmeskedik egy-egy élmény. Néha elég elolvasni egy könyvet, hogy másképp lássuk a saját kapcsolatunkat, a punk elénk támasztott elvárásait.

2020. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

*az idők folyamán

**a párunk felénk támasztott elvárásait.

2020. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 2 évig ölik egymást, aztán az egyik beszarik, hogy elveszíti a kényelmes helyzetet, ahonnan ennek ellenére sem baxxták ki. Biztos nagyon sokáig fogja bírni...

Kinőttem a pelusból, pont ezért nem látok rózsaszínben.

2020. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!