Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változott meg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akit már másfél éve ismerek, és az első pillanattól fogva oda vagyok érte. Kiderült, hogy kölcsönösek az érzések. 1-2 hónapja elkezdtünk találkozgatni,csak a csókig jutottunk el. Mindig mondja hogy milyen jól érzi magát velem stb.. Most viszont az egyik pillanatról a másikra megváltozott. Bunkó velem, megbánt, nem akar velem beszélni. Nem értem mi lehet ennek az oka. Ti már voltatok ilyen helyzetbe?
2012. júl. 11. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván van oka. Valamiért elfelejtetted leírni, hogy mit ronthattál el...
2012. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már megkérdeztem őt hogy mi az oka ennek, de nem akart rá válaszolni, figyelembe se vette. Megkérdeztem hogy megbántottam e, vagy valami rosszat csináltam, de erre az volt a válasza hogy én nem tettem semmit.
2012. júl. 11. 13:01
 3/5 anonim ***** válasza:
valószinűleg már nem érdekled. Könnyen lehet hogy megismerkedett valakivel. Jártok is vagy csak néha együtt lógtok?
2012. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van, képbe került egy másik lány, aki jobban bejön neki. Ennyi az egész, el kell felejteni az ilyen pasit, úgysem lesz belőle semmi. Aztán mikor a másik csaj ugyanígy dobja, akkor fel fog keresni újra, hogy folytassátok ugyanott, ahol abbahagytátok. Na, akkor kell tudni nemet mondani, mert ki egyszer megcsinálja, megcsinálja másodszor is.


24/N

2012. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Amúgy nem járunk.
2012. júl. 11. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!