Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ezt diplomatikusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt diplomatikusan megoldani?

Figyelt kérdés

A pasimnak van egy felnött harminc körüli fia, aki nagyon furcsa, zárkózott, se barátai, se munka, se csaj, nem jár sehova, nem tudom pontosan, ha nincs e egyéb baja is, a zárkózottságon kivul, elkepzelhetö, hogy nem teljesen ép mentálisan, elég nyeszlett is, alkatra.

Lényeg, hogy az apja hiába szólitja meg, hogy köszönjön nekem, nem akar, söt bemutatkozni sem akart.

Az apja nagyon ideges, de úgy érzi nem tud mit tenni, gondolom reméli, hogy igy is elfogadom a helyzetet, de roppant kellemetlen igy a számomra odamenni...

Abszolút nem tud ráhatni semmilyen téren a fiára, elég gyenge.

Mi a megoldas, hogy ne menjen rá a kapcsolat ?

Ne menjek hozzá, jöjjön ö csak?

De ö pont azt szeretné, hogy egy nö odaköltözzön.

Az elödeim se jártak jobban, igaz , azok nyilt konfliktusba kerültek vele....

A pasi 20 eve elvalt, a felesege kulföldön újraházasodott



2020. okt. 22. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Ne aggódj, majd te is nyílt konfliktusba kerülsz vele, és akkor te is repülsz, mint az elődeid.

Mi bajod azzal, ha nem köszön? Nem hozzá mész, hanem az apjához. Egyébként sokat elárul apukáról, hogy ilyen a nevelése...

2020. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Ennyire zárkózott egyén több, mint valószínű, hogy beteg.

Megoldás? Próbálj te köszönni neki, akkor is, ha nem viszonozza. Mosolyogj rá, és menj tovább. Csináld ezt egy darabig, hátha...

2020. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Megmutatod neki a cickóid és megszeret majd meglátod :) Meg :)
2020. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%

"nem tud ráhatni semmilyen téren a fiára, elég gyenge" - Apja fia... egyértelműen látszik, ki nevelte.


"Nem köszön" - Ismertem olyat, aki sosem köszönt senkinek, egyszerű, aranyos, zárkózott lány volt (ezzel nincs semmi baj - a többivel annál inkább).

2020. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasi járjon hozzád. És eszedbe ne jusson odaköltözni, akkor rámegy a kapcsolat. Inkább járkáljatok össze. Ez a srác nem százas mentálisan, az apjának egész életében gondja lesz vele, szerintem ne másszál bele ennyire, max ilyen látogató kapcsolat erejéig.
2020. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!