Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan szereztétek vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szereztétek vissza a cuccaitokat az exetektől? (pl. ha a diplomatikusra azt hitte parancsolgatás, meg kényeskedés

Figyelt kérdés

Egy forgalmas helyet választottam, ajánlottam találkozó céljául, hogy mindketten átadjuk a másiknak az ott maradt cuccainkat, vagy amit kölcsön adtunk a másiknak.

Nem tetszett neki, pedig úgy választottam, hogy ne kelljen sokat utaznia. Sőt nekem lett volna több idő valószínűleg.

Erre elkezdte, hogy ő szabja meg, hogy hová menjek el...


Attól tartok, hogy ott majd mindenki a nyakamnak fog ugrani, holott én békésen akartam ezt megoldani és annyira diplomatikusan, amennyire ezt lehet.


Lelkileg még most is sakkban tart engem. :(



2013. jún. 12. 17:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kényeskedés)
2013. jún. 12. 17:02
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem egy ideig minden jól ment,többször találkoztunk ez miatt(sok dolgunk volt egymásnál),de valamiért egy pólómat nem akarja visszaadni,az exekkel csak baj van:/
2013. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem póló volumenü dolgokról van szó.
2013. jún. 12. 17:11
 4/11 anonim ***** válasza:
én is elmentem a cuccaimért hozzá,meg ő is hozzám.nem értem,mirt ilyen nehéz ez..
2013. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az h nem ő lesz ott, hanem a szülei, és ezt ki is jelentette. Fogadok majd nekem fognak esni. Hiszen nem egy fenyegetést kaptam már a részükről. Nem merek elmenni addig.

Ezért is ajánlottam, meg a saját gondolataim miatt is azt, hogy egy bevásárlós helyen találkozzunk és adjuk oda egymásnak.


Nem TV-ről van szó, hogy fuvarozni kellene a dolgokat.

Attól kisebbek, de nekem több mindenem van ott, mint neki nálam(1).

2013. jún. 12. 17:35
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fog bántani, csak szerintem adj neki még egy esélyt, és ne zárd le a kapcsolatotokat, mert ez nem jó. Adj neki még egy esélyt szerintem, így a helyes. Talizzatok és beszéljétek meg, mit hogyan lehetne folytatni, pont.
2013. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg a dolgokat, és minden megoldódik, beszéljétek át mit kéne javítani ezen és azon. Sok sikert!
2013. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és ha neked esnek? 10percet kibírsz,amíg összedobálod a cuccaid. hány éves vagy,10?
2013. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem összedobálásról van szó. Éppen elmúltam 20.

És szerintem ebből nem lehet már semmi, de köszönöm a biztatásokat.

2013. jún. 13. 13:33
 10/11 anonim ***** válasza:
de lehet, szépen kicserélitek az értékeket, mert szerintem neki egy felbecsülhetetlen emléke van nálad, és ha azt eladod vagy kidobod, azt hiszem nem lenne jó vége az egész dolognak, végképp nem....
2013. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!