Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a diplomatikusabb? (Születésnap)

Figyelt kérdés
Figyelem!! Dedós kérdés, akinek nincs idegrendszere ne olvassa el! A páromnak most lesz a szülinapja. Ő az enyémre nem vett semmit, ami nekem nagyon rosszul esett, állítása szerint nem tudott mit kitalálni és neki ez amúgy sem fontos... Nekem viszont csomó ötletem van, de én nem akarok rá tízezreket költeni, mikor ő sem tette... Vegyek neki egy tortát és intézzem el ennyivel, vagy vegyek neki valami ajándékot ?
2018. máj. 11. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem se fontos a szülinap. Vegyél egy üveg bort és köszöntsd fel.
2018. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Az a legjobb, ha ezt a kérdést neki teszed fel.
2018. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 peca1000 ***** válasza:
85%
Szerintem kapja ő is azt ajándékba amit te kaptál tőle. Ha kérdőre von, neked sem volt ötleted, és mivel neki nem fontos ezt ünnepelni, mégis miért akarna ajándékot tőled.
2018. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért veszel ajándékot a másiknak, mert venni akarsz, vagy azért, hogy kielégítsd ezt az oda-vissza járó dolgot, ami így kibillent egyensúlyából. Ha előbbi, akkor vegyél, ha utóbbi, akkor ne vegyél. Bár itt megjegyzem, hogy habár ha az egyik ember sz*r, nem biztos, hogy az a legjobb megoldás ha te is lesüllyedsz a szintjére. (Párom nekem sem vett soha semmit, én sokat költöttem rá)
2018. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

A jó párkapcsolat alapja a kölcsönös haragtartás, és a bosszúállás...



Igazad van, nehogy túllépj azon a sérelmen, hogy ő nem vett neked semmit, szemet szemért!

2018. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Mutass jó példát, különben mire fel vársz el bármit is?
2018. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a te dolgod, hogy példát mutass egy felnőttnek.
2018. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél neki tortát se. Megmondta, hogy neki ez nem fontos. A saját szülinapján legyen úgy, ahogy szerinte jó.
2018. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
És mi lenne ha mondjuk elmondanád neki, hogy neked rosszul esett, hogy ő nem adott neked semmit, mert neked ez fontos? Utána meg meg is kérdezhetnéd tőle, hogy a sajátjáról mi a véleménye, szeretne-e ő kapni valamit. Nem a kommunikációnál kezdődik egy felnőtt párkapcsolat?
2018. máj. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De előtte születésnapomra készült, én is az övére. Utána levő szülinapomon közölte hogy őt ez nem érdekli. Mentségül, mikor én mondtam, hogy nekem ez szarul esik. És igen tudom hogy ez még a tini kategóriát is alulról súrolja, de én nem akarok bunó lenni vele. De megkérdezem, hogy hogy szeretné.
2018. máj. 11. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!