Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csal vagy mi lehet?

Figyelt kérdés

5éve élünk együtt gyerek nincs!

Mostanában a párom kicsit fura lett. Minden nap kapok valami ajándékot. Bár eddigi hozott de most még sűrűbb. Hétfőn ebéd időbe nem hivot fel. Hát mondom nm baj úgyis haza jon. De nem jött haza. Mondván az apjanal van. Mert ott kell segítsen. El hittem mert sokszor van ijen. Csütörtökön fel hivot. És azt mondta nincs rám ideje és le tette. Hívtam 2szer nem vette fel. Írtam SMS-t arra se reagált. Írt nekem valaki hogy na most hoppon vagyok mert a párom le váltót!! Elkuldtem a páromnak azt írta nem igaz. De mondtam neki hogy akkor válaszoljon a kérdéseimre. Mondta nem mert nem érdekli. Mondtam jó akkor végeztunk. Azt mondta oké szevasz. De ha van szeretője miért tagadja? Vagy mi lehet? Tőle hiába kérdezem. Bocsi a hibákért.


2020. okt. 23. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még elolvasni is fájt.
2020. okt. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Akinek szeretője van, nem szokta bevallani.

Meg kellene beszélnetek, ki mit akar.

Sok érdeklődést nem mutat irántad.

2020. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
teged se az eszedert szerettek...
2020. okt. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek a férfiak tényleg akkor kezdenek figyelmesek lenni, ha valamit sumákolnak. Lelkiismeret furdalásuk van és ilyenekkel palástolják.. Szánalmasan átlátszó.
2020. okt. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem el olvasta az sms t. Azt mondta nem érdekli.
2020. okt. 24. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!