Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e az valóságos probléma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e az valóságos probléma, hogy az (újdonsült) élettársam nagyon aktív a sex-ben ("kicsit") olyan q. rvás?

Figyelt kérdés
Engem pl. zavar (nem vagyunk már fiatalok). Egyébként is olyan anyagias féle. Nem gondolom, hogy direkt "K" lenne - de mindig a pénzes pasik partnerségét kereste a korábbiakban (az előző kapcsolatairól való beszédeiből ez világlik ki egyértelműen).(én nem vagyok pénzes, de "csóró" sem, és persze igyekszik kihasználni anyagilag - amennyire ez lehetséges)(van bennem is némi "lehetőség" - ha nem is olyan nagy (250 nettó).
2018. ápr. 23. 10:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Most nekem ez kicsit magas...tehát a jelenlegi barátnőd anyagilag lehuz téged? Ha igen akor mértnem hagyod ot
2018. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Amit leírtál, az alapján alapvető össze nem illés van kettőtök között, ami alapján nehéz hosszú távra tervezni vele.


Mindenesetre ha te nem vagy vagyonos, akkor azért figyelj oda a pénzedre, és hogy mire költöd.

2018. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!! - Mostanában már jobban odafigyelek, mint az első hónapokban (inkább évet írhatnék). De nem könnyű. Az elején "szépen beetetett" "mézes madzag" - aztán később sokat változott. Valami nagyon köt hozzá - de valamiért pedig nagyon menekülnék (főleg a kényessége és anyagiassága). De most már nem "könnyű a szakítás" - legalább is egyelőre...
2018. ápr. 23. 11:00
 4/29 Noren1989 ***** válasza:

Apa, te akkor már pucolnál, de nem tudsz?


Nincs az a szex, amiért egy életen át kell fizetned...

2018. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
70%
Hát ennek a kérdésnek a címzettje leginkább te lehetsz... úgyhogy önmagad kérdezted. Választ is csak te tudsz adni... szóval döntsd el, hogy ez így jó- e, aztán aszerint cselekedj.
2018. ápr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%
Mi van? 250-et keresel és azt hiszed a nő pénzért van veled? És az is baj ha aktív a sex-ben? Kicsit gondolkozz már el magadon. Örülj hogy veled van egy ilyen kaliberű csaj.
2018. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Már egyszer írtál ki erről kérdést. Akkor se volt semmi értelme.
2018. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

aktív a szexben? Felháborító! Neked meg már nem nagyon megy, ezért inkább leQrvázod?

"és persze igyekszik kihasználni anyagilag " - ezek sem a szerelem szavai, ha jobban belegondolok.

Mire jó ez az egész?

2018. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Tudod hogy ez így nem jó, mégse változtatsz(hagyod el és keresel olyat akivel összeilletek), hanem belekényszeríted magad ebbe a kapcsolatba.

Innentől fogva magadra vess ha bármi probléma is lesz...

2018. ápr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!! - #8 -nak: Nem az a baj, hogy aktív - volt már néhány partnerem - és van összehasonlítási alapom. Hanem, hogy q.vás. Nincs szó arról, hogy nekem ne menne.
2018. ápr. 23. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!