Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúkhoz szól a kérdés, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkhoz szól a kérdés, ti mennyire várjátok el, hogy egy lány lépjen?

Figyelt kérdés
Szóval,megismertem egy srácot. Elkérte a számom, aztán írt is, meg utalgatott, hogy ha szóltam volna, h megyek abba a buliba ő is jött volna. Utána is kérdezte, h megyek-e vmerre aztán én nem tudtam menni és abbamaradtak az írások. Én sose írtam neki először, szerintetek azért nem ír többet mert nem jövök be neki? vagy esetleg elvárná, h én is csengessem meg v vmi? Ja és tetszhetek neki v cs szimplán érdeklődött?
2010. aug. 9. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit meg van zavarodva hogy most akarsz-e valamit vagy nem

hétvégére hívd el te valahova nyugodtan :) biztos hogy igent mond :)

2010. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Na képzeljétek, tegnap este felhívott és olyan aranyos volt. Kérdezte, hogy majd nem lenne kedvem elmenni velük hétvégézni, meg mondta h még hív :)

Várjam, hogy hívjon vagy írjak neki én is?

Áhhh ti kellenétek nekem egy jó ideig, h tudjam mit hogy csináljak :D

2010. aug. 10. 19:56
 13/15 anonim ***** válasza:

Én már tudom, hogy ha elküld egy csaj attól még lehet hogy bejövök neki. Már több ilyen barátnőm is volt, próbálkozni kell nálatok. :D De am én jobban szeretem a határozott csajokat.

Én biztos felhívtalak volna, ha nagyon érdekel a srác szerintem írj rá, ha nem várj míg hív. Am nem tom miért halasztjátok annyira ezt a randit, hnap este és egy séta a parkba pl, buliba nem fogjátok egymást jobban megismerni. Nekem a leírtakból az jön le hogy csak meg akar dugni és te ebbe benne vagy, nem gáz csak szólok.

17/F

2010. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem egy városba lakunk, nem tudunk cs úgy összeülni vhol, így maradnak az órák ahova járunk(még), NEM, én ebben egyáltalán nem lennék benne...vajon tényleg csak azt akarja?:-S
2010. aug. 11. 22:24
 15/15 A kérdező kommentje:
ja, am meg még egy buliban sem voltunk együtt, az órákon dumálunk és telefonon(néha)
2010. aug. 11. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!