Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradhatunk-e a korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradhatunk-e a korkülönbség, és minden más miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy 15 éves fiú vagyok, és úgy néz ki, hogy két héttel ezelőtt összejöttem az egyik tanárnőmmel. Ő amúgy elvált és 40 éves. Gyönyörű, alacsony, karcsú és nagyon szeretem őt. A suliban szinte alig beszélünk, persze a tanórák kivételével, de akkor is ott helyben megcsókolnám. Egyszer elmentem hozzá egy hétvégén egy éjszakára, hogy a szüleimnek azt hazudtam, hogy egy haveromnál leszek. Ja amúgy még másodlagos dolog, hogy én 20 centivel is magasabb vagyok, mint ő, én 190, ő 170, azt mondja részben ezért is szeret. Van a dolognak bármi jövője?
2008. nov. 28. 22:15
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nincs... :( Abba fogja hagyni, mert ha kitudódna, kirúgnák. Egyrészt. Másrészt meg te még gyerek vagy hozzá képest. Nem is tudom, miért csinálja...
2008. nov. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyutt maradhattok akkor, ha sulit valtasz, vagy o munkahelyet. De amugy ez egy tiltott dolog, marmint tanar diak szerelem! Ugyhogy vigyazz nagyon! Keruld a suliban amennyire csak tudod, es eszed agaba ne jusson senkinek elmondani! Egyaltalan senkinek!

De ha most vagy csak elsos, akkor azert veszelyes, mert meg van idod abban a suliban, par ev meg hatra van.

Es tanit teged, vagy csak a suliban tanar.

2008. nov. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Az utolso mondatom kerdes akart lenni.
2008. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne már... komolyan. Ez valós történet, vagy csak kamu. Ha valós, akkor nagyon vigyázz, mert ha lebuktok a tanár pedofília gyanújával börtönbe is kerülhet.
2008. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam, hogy pedofíliával, csak akkor küldhetnek valakit börtönbe, ha 14 év alattival fekszik le.
2008. nov. 28. 23:10
 6/35 A kérdező kommentje:
Igen tanít amúgy, heti 4 órám van vele, hétfőtől csütörtökig 1-1.
2008. nov. 28. 23:10
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha a sztori valós, akkor ha kitudódik, a tanárnőt kicsaphatják az állásából, sőt, etikailag tiltott dolgot csináltok, fegyelmi bizottság elé kerülhet a tanárnő, és ha rossz híre megy, lehet, hogy más intézménybe se veszik fel tanítani, és ez nagyon kockázatos. A pedagógus pálya nem éppen az a stabil dolog manapság, még pénzügyileg se, ráadásul biztos, hogy minden megüresedett helyre legalább 10 jelentkező lenne. Ha ez komoly, akkor ha egyikőtök se akar intézményt váltani, kénytelenek vagytok megvárni, míg te befejezed a tanulmányaidat ebben az iskolában.
2008. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem pedofília, majd mindjárt előkeresem neked...
2008. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Amíg befejezem a tanulmányaim?! Az még 4 év.
2008. nov. 28. 23:30
 10/35 A kérdező kommentje:
Ok, kösz, remélem találsz valamit.
2008. nov. 28. 23:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!