Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradhatunk-e a korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradhatunk-e a korkülönbség, és minden más miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy 15 éves fiú vagyok, és úgy néz ki, hogy két héttel ezelőtt összejöttem az egyik tanárnőmmel. Ő amúgy elvált és 40 éves. Gyönyörű, alacsony, karcsú és nagyon szeretem őt. A suliban szinte alig beszélünk, persze a tanórák kivételével, de akkor is ott helyben megcsókolnám. Egyszer elmentem hozzá egy hétvégén egy éjszakára, hogy a szüleimnek azt hazudtam, hogy egy haveromnál leszek. Ja amúgy még másodlagos dolog, hogy én 20 centivel is magasabb vagyok, mint ő, én 190, ő 170, azt mondja részben ezért is szeret. Van a dolognak bármi jövője?
2008. nov. 28. 22:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom, nem akarsz rosszat neki, ha fontos neked. Úgyhogy nagyon legyetek óvatosak, ha ez tényleg komoly. Amúgy annyira fiatal vagy, ne az legyen, hogy a női hiúságát legyezgeti 40 évesen, hogy bejön egy fiatal fiúnak.

Találtam utalást valami tanári etikai kódexre, meg valami jogi szabályozás is mint ha lenne, esetleg ezeknek nézz utána, most már elég késő van, nekem meg holnap a színpadon kell teljesítenem, nem találtam konkrétat, nem haragszol, ha most nem keresem tovább? Ha gondolod, ezek alapján kereshetsz, hátha találsz valamit, vagy hátha addig tud más is írni valami hasznosat. Az a helyzet, hogy tényleg fegyelmi lehet belőle, ha kiderül, és az nem csak azért rossz, mert ejnye-bejnye, hanem amit írtam már a korábbi hozzászólásban is, tanárként hitelét vesztheti, akkor is, ha csak rólad van szó, és más diákjáról nem, és nem alkalmazzák szívesen.

Más miatt is vonhatnak felelősségre tanárt, nekünk volt olyan, aki elmeállapota miatt került ki a középiskolai gárdából, nos, teljesen jogosan, eltanácsolták az iskolából, azóta nem hallottam hírét, de lényegtelen, ha egy tanárt valamiért elkapnak, kb. a pályájának ott lőttek... Óriási a felelősségük, és ebbe ez is beletartozik, amit te írsz, persze más is, ez ritka eset. Anyukám is pedagógus, és az a szerencséje, hogy tényleg jól csinálja, hivatásból, és egyszer se vesztette hitelét, és a gyerekek szeretik, de sokaknak állásunk nincs a pályán, és akinek van, az örül, hogy van, úgyhogy ne aggódj, tudom, mi van a vállukon, hát én ma nem lennék tanár.

2008. nov. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
74%

Mindenki a tanarnot felti, hogy kicsapjak az allasabol. Neki kellene 40 eves korara tobb eszenek lennie. Ez nem normalis.

Persze, te megcsak 15 vagy, nem tudod, hogy milyen hulyeseget csinalsz. Szerintem ha jot akarsz magadnak, ha megakarod ovni magadat egy egesz eletre lelkileg, idegileg, mindenhogy megviselo dologtol, akkor azonnal szakits vele! Mert ha kitudodik, akkor neked is lesz belole problemad, es lehet, hogy az egesz eletedet megpecseteled miatta.

Figyelj, ha kivagnak a sulibol, lehet, hogy mashova se nagyon vesznek majd fel. Ha pedig igen, akkor is mindenki ujjal fog rad mutogatni, es igy nem fogsz tudni rendesen tanulni, es elni, most vagy fiatal, elj!

NE BASZ. EL AZ ELETEDET!!!!!!!!!!!!!

Ha pedig nem tanulsz jol, akkor mi lesz beloled?

Kit erdekel ez a noszemely? Eleg idiota, ne is haragudj, 40 eves, o tisztaban kell hogy legyen a kovetkezmenyeivel, de ugy latszik nem erdekli, vagy nincs tisztaban vele.

Ha tudsz, menj at masik suliba, vagy maradj itt, es gondolkodj okosan!!! Legyen eszed neked, 15 evesen, ha annak a nonek 40 evesen nincs.

Szakitsd meg vele a kapcsolatot, legyen eszed, es fogadj szot!!!!!!!

Ha pedig kitudodik, akkor mar keso lesz, akkor pedig megerdemled a kovetkezmenyeket. Tudod, mindenki a maga eletenek a kovacsa. Mindenki ugy bass.. el az eletet, ahogy tudja!

Szerintem felesleges lenne.

2008. nov. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
köszi a választ mindkettőtöknek. mindjárt utánanézek ennek az etikai kódexnek. amúgy még mindig eléggé bizonytalan vagyok mindennel kapcsolatban, remélem lesz még egy pár ember, aki akar válaszolni nekem.
2008. nov. 29. 00:01
 14/35 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy egy diáknak kevesebb gondja lehet belőle, nem igazán van rá magyarázat, de valahogy minimum a kortársai úgy veszik, hogy "együtt volt egy érett nővel, hű, de nagy fickó...", meg szóval ez diákfejjel egy "kaland", teljesen máshogy állnak hozzá, mint egy tanárhoz. Már csak azért is, mert fiatalkorú, és más jogi szabályok vonatkoznak rá, mint egy nagykorúra. Mindegy, ki kezdte a csábítást. Egy 40 éves tanárnő pedig belefáradhatott annyira a munkába, hogy élvezze, hogy valaki még ennyi év és ennyi munka után is nőként tekint rá, mindegy, ki az. Szóval valóban, a diáknak kell ilyenkor okosabbnak lennie, ha nem akarnak bajt, a diákok még nem kaptak annyit ennek a mocsok világnak a szennyéből, így még friss elmével tudnak okosabbak maradni, ha akarnak. Ettől az a helyzet, hogy nem a pedagógus a hülye, nem könnyű ez a pálya. Meg lehet próbálni utánuk csinálni. Aki már több, mint 20 éve a pályán van, ugyanúgy belerokkanhat idegileg, mint mások más szakmákba.
2008. nov. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Ez szerintem teljesen mindegy,hogy pedifíliának számít,vagy sem!Egy 40 éves nő beteg,ha egy 15 éves fiatal fiúval kezd!Beteg és szánalmas,ha nem talál magának felnőtt férfit!Nem akarlak megbántani,de neked még a 15 éves csajokkal kellene foglalkoznod,ha féltétlen párkapcsolatra vágysz,de én a te helyedben inkább az érettségivel és a karrierépítéssel foglalkoznék,mert erre 20 éves korod felett és bőven ráérsz.
2008. nov. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak azért is nagyon rossz helyzet, mert mi van akkor ha te szakítasz vele. És besértődik, és akkor véged van, ha a tanárod, mert ott tesz majd keresztbe ahol tud, majd olyan jegyeket ad, és mindig téged feleltet. Persze, ekkor te elkezdhetnél "fenyegetőzni", hogy feldobod és elárulod a tanári karnak, ami kettőtök között történt, de szerintem senki nem hinne neked, mert ez annyira morbid.

Már bocsi, hogy ezt mondom, de a 25 év korkülönbség, így is, úgy is sok, de ebben az esetben nagyon gáz. 15 évesen még szexelned sem nagyon kéne, nem hogy egy 40 éves nő ágyában feküdnöd, aki ha tanár, a sok ideg miatt nem hiszem, hogy sokkal fiatalabbnak néz ki.

Hiába van nála esetleg magasabb, kisportoltabb, attól te még 15 maradsz, ő meg 40!! Ez nagyon nagy különbség, legfőképpen érettségben, és a nőt sem igazán értem...

Szóval legyél nagyon óvatos. de én a helyedben, keresnék egy korban hozzád illő lányt! Bár ráérsz még ezzel is, hiszen elsős vagy, nagyon fiatal, nem maradtál le semmiről. Idősebb nőkre meg hajthatsz akkor, amikor már lesz sok tapasztalatod az ágyban, és elmúltál 18.

2008. nov. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
20%
Egy ideig, akár pár évig is együtt maradhattok, és azt hiszem mindkettőtöknek jót tesz ez a kapcsolat. A nőnek jót tesz a hiúságának, és elfelejti az előző házasságát, te pedig tapasztalatot szerzel. Később majd kiütköznek a problémák, miszerint egy negyvenéves nő, férjet, családot,gyerekeket szeretne, te pedig ezt majd nem tudod megadni neki. És vigyázzatok, hogy ne bukjatok le, hiszen az állását is elveszitheti, ha kiderül, hogy veled vigasztalódik.
2008. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Azt sem tartom kizártnak, hogy a nőnek csak azért kellesz, hogy visszatérjen az önbecsülése, ami elváltaknál meg szokott ingani.

Valószínű, hogy kihasznál, vagy előbb utóbb vmi beteges dolog sülne ki belőle, és te járnál rosszul. Szóval próbálj meg minél hamarabb, és minél kisebb feltűnéssel kilépni, míg nem késő, és nem fog a tanulmányaidba kerülni.

2008. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem van jövője én 13 vagyok(lány) és egy 23 évesbe vagyok szerelmes ő meg belém és szerintem ne törődj mások véleményével ha te szereted és ő is szeret téged akkor GO(L)
2008. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Ez beteg! Szakíts vele minél előbb mert ha később akkor nagyon el tudja cs***ni az életedet!!! Teljesen igaza van az előttem szólóknak, kivéve a 13 éves csajnak akinél szintén beteg az a helyzet hogy egy 23 éves pasi szerelmes belé. Ennyi emberre már csak hallgatsz egyetlen egy gyerek ellen!
2008. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!