Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradhatunk-e a korkülö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradhatunk-e a korkülönbség, és minden más miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én egy 15 éves fiú vagyok, és úgy néz ki, hogy két héttel ezelőtt összejöttem az egyik tanárnőmmel. Ő amúgy elvált és 40 éves. Gyönyörű, alacsony, karcsú és nagyon szeretem őt. A suliban szinte alig beszélünk, persze a tanórák kivételével, de akkor is ott helyben megcsókolnám. Egyszer elmentem hozzá egy hétvégén egy éjszakára, hogy a szüleimnek azt hazudtam, hogy egy haveromnál leszek. Ja amúgy még másodlagos dolog, hogy én 20 centivel is magasabb vagyok, mint ő, én 190, ő 170, azt mondja részben ezért is szeret. Van a dolognak bármi jövője?
2008. nov. 28. 22:15
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

Én is egyetértek az előttem válaszolókkal.Nem normális a 40éves nő.El sem tudom képzelni,hogy milyen lehet az a kapcsolat,egyáltalán kapcsolat-e!Az igaz,hogy az igaz szerelemben nem számit semmi,de ez azért durva.Szerintem te nem szereted,csak valaiért közel áll hozzád,talán,mert nem olyan a kapcsolatod az édesanyáddal,mint ahogy te szeretnéd.Tapasztalatból mondom.Elváltak a szüleim,és 15éves koromba én is szerelmes voltam egyik tanáromba(akkor azt hittem,hogy szerelmes vagyok belé,de később kiderült,hogy nem)...rossz volt a kapcsolatom édesapámmal,és ezért volt minden,mert amint jobb lett,már nem kellett nekem a tanár,és én nem feküdtem le vele(az igazság az,hogy nem is kivántam).De mindenki tudott rólunk az iskolában,és kellemetlen volt az biztos.Az utolsó évben derült ki minden,és akkor szivtam meg,akkor este a banketon.Az iskolatársaim,ha lehet nem köszönnek nekem...Remélem ezt azért nm szeretnéd...A tanár,meg persze snagy szerelmi vallomást tett nekem,köztünk csak 17év volt a külömbság,és amikor kiderült,szerencsére ő már féléve nem tanitott,de elég volt,hogy igy is megromlott a jóhíre,mert egy nagyon jó tanár volt.

Azt ajánlom,hogy vess véget ennek a "kapcsolatnak",mert mindkettőtöknek jobb lesz,és én nem hiszek abban,hogy ez valami nagy szerelem lenne,keress magadhoz illőt,de még azzal is várhatsz.És gondolkozz el azon,hogy milyen a kapcsolatod édesanyáddal,és nem bánnám,ha válaszolnál nekem!Én 16éves vagyok,és friss dologról beszéltem neked,vagyis írtam.

2008. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

A kapcsolatom anyámmal szerintem egészen jó. A szüleim nem váltak el, tudtommal boldogságban élnek, szóval nem hiszem, hogy azért szeretném, mert pótolni akartam az anyámat, vagy ilyesmi.

Hát tényleg nem tom már, hogy mi legyen az egésszel, mert nagyon szeretem, ezt érzem.

2008. nov. 29. 17:01
 23/35 A kérdező kommentje:
Amúgy azt tényleg mondta, hogy mellettem újra nőnek érzi magát, de nemértem ezzel mi a baj, én meg először érzem magam férfinak.
2008. nov. 29. 21:38
 24/35 anonim ***** válasza:
Szerintem addig bontsd meg ezt az egészet, míg még nincs késő. Aztán előfordul ilyen korkülönbséggel komoly kapcsolat a valóságban is, ha komolyak az érzéseitek, akkor 10-15 év múlva térjetek rá vissza, amikor egyikőtöknek se lehet már hátránya belőle. Neked most volt egy jó kalandod, de az etikai probléma miatt se ajánlott folytatni, meg azért se, mert ha komolyabban belementek, és te vetsz véget neki, ahogy előttem írta valaki, tényleg visszaélhet azzal, hogy ő téged tanít, és az osztályzataidon nem a tudásod fog meglátszani, hanem az ő sértettsége.
2008. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
igen, de nem csak egy kis kaland volt, tehát nem egyszer találkoztunk, beszélgettünk, csókoltuk meg egymást, hanem elég gyakran, pl. suli után néha megvárom, és aztán kellő távolságra a sulitól kezdünk el beszélni, stb. 10-15 év az elég sok, nem?
2008. nov. 29. 21:55
 26/35 A kérdező kommentje:
ja még annyit, hogy nem most vált el, hanem kb. 10 éve. tudom, mert mondta is, és mert a tablóképeken is látom, hogy az utóbbi 10 évben már nem használta a férje nevét (xyné), előtte meg igen
2008. nov. 30. 00:51
 27/35 anonim ***** válasza:
48%

Akkor is probléma lehet belőle, ha kitudódik.

Hogyan néznél utána a szemébe, vagy mások szemébe? Tudom, hogy lepontoznak, mert a tanárnő oldalát írom, de most képzeld el, ha kitudódik, gyakorlatilag te töröd ketté a karrierjét. És sose tudhatod, hol vesznek észre benneteket. Vállalsz ekkora kockázatot? Előtted az élet, és neked még tanulnod kell, neked még évek, mire munkába állsz és rendes fizetésed lehet, neki viszont 40 évesen ha kettétörik a karrierje, állhat sorba segélyért, mert hogy munkát nem fog egyhamar újra kapni, az is biztos.

2008. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Rendben, értem mit mondasz. Köszönöm a válaszokat, majd megpróbálok dűlőre jutni a dologban. Ameddig csak tudom, még szeretném élvezni ezt a kapcsolatot, mielőtt esetleg úgy döntök, hogy véget vetek neki (talán). :'(
2008. nov. 30. 21:17
 29/35 anonim ***** válasza:
a kapcsolatnak nincs jövője,viszont a szexuális életbe be tud téged vezetni,szeirntem uyg hogy tátva marad a szád,már ha eddig nem került sor rá.Csak h legyen valami pozitiv oldala is a sztorinak.Amuyg tényleg esélyes h kirugják,ha ez kitudódik!
2008. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ennyire szerelmes lettel a tanarnobe, akkor szerintem valts sulit. Ez lenne a legegyszerubb, akkor nem lehetne buntetni benneteket. Gondold at, hogy megeri e neked, es valts sulit, mert igy titokban szerintem nem sokaig fog menni a dolog, es nagyon kenyelmetlen lehet.
2008. dec. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!