Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek vele? Már nembírom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele? Már nembírom.

Figyelt kérdés

Van 1 srác az életemben. Nagyon imádom őt, szeretek a közelében lenni, beszélni vele...mindent.

De az a gond, hogy én csak akkor kellek neki, amikor nincs más. Akkor hív, hogy menjek fel, amikor a többi barátai vmi miatt nem érnek rá. Telefonon is csak akkor beszélünk, amikor ő éppen unatkozik és nincs jobb dolga.

Most rakta le a telefont és nem érdekelte, hogy nem tudtam tovább mondani a számomra fontos dolgot, lerázott annyival, hogy most írt egy másik ismerőse és otthagyott. Mindenki fontosabb számára mint én. Én csak valami "pót" dolog vagyok.

Sokat sírok emiatt, mert próbálom elfelejteni Őt, de szerelmes vagyok belé és amilyen hülye vagyok "ő szól és én ugrok". Reménykedem, hogy ez a helyzet megváltozik, de valószínű csak szórakozik velem :( ez a közmondás van az eszembe amikor ilyeneket csinál, hogy ha nincs ló jó a szamár is. Igazam van? :(

Köszönöm ,ha valaki elolvassa és ír valamit!


2010. aug. 9. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Ne ugorj neki, ilyen egyszerű. Bármennyire is fájni fog ne fuss utána. Ha hív, nyomd ki, ne vedd fel.

Egyelőre nagyon úgy néz ki a dolog, hogy pót vagy, ha nincs jobb dolga akkor foglalkozik veled. Éreztesd vele, hogy el is veszíthet, éreztesd vele, hogy már ő sem fontos annyira neked, hogy azonnal indulj, ha hív. Bizonytalanítsd el és ne hagyd, hogy játszon veled.


A véleményem az, hogy az ilyet jobb ha hagyod és keresel egy értelmesebb embert, aki nem pótként tekint rád.

2010. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
72%
Figyi,szerintem mondd meg neki hogy mit érzel hogy nagyon szereted meg minden és mondd meg neki hogy te komolyan szereted és szeretnél komolyan vele járni!!(ha szeretnél)és mondd meg neki hogy téged ez zavar hogy csak akkor érdekled őt ha nincs más!És majd légyszi irj h mi lett!!
2010. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

Mondd neki szedjen viagrát és fusson végig a városban meztelenül

De FONTOS

kenje előtte össze magát szarral

2010. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszolóval..ne ugorj neki ne veddfel a telefont és ne kommunikálj vele és ha esetleg eszhez kap még talá ő is bocsánatot kér majd tőled :)
2010. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
az első válaszolóra hallgass!
2010. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Igazuk van az előttem szólóknak... és ha mondjuk nem telón beszél veled hanem élőben hív el mond neki hogy nem, legyen avval akivel máskor szokott... És vagy vegyen komolyan vagy ne is hívogasson...
2010. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

te sokkal jobbat erdemelsz ennel a pasinal,s amjd akkor fog rajonni h mennyire bunko volt mikor te mar beszelni sem fogsz vele

elhiszem h nagyon nehez nem "ugrani" mikor hiv vagy valami,de azert megiscsak probald meg megallni,gondolj arra h majd talalkozol egy olyan fiuval akinek te leszel az elso,nem csak a "szamar",es hidd el eljon az a pillanat is,es meg egy dolog:ez a fiu egy nagy bunko ha teged ennyire kihasznal es az erzeseiddel jatszik,probald ot minnel hamarabb elfelejteni,bar tudom, hogy nehez lesz...

2010. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%
Az első válaszoló leírta mit kell tenned. igaza van.
2010. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
az a legnagyobb hülyeség,hogy megmondod neki,hogy szerelmes vagy belé.mégpedig azért mert tudja,hogy akkor mindig számíthat rád ha más nincs és mindig ugráltatni fog mert te szereted és tudja,hogy megteszed neki.mond meg neki ,hogy keressen más "csicskást" és ne ugráltason téged és ne zavarjon mindenféle hülyeségekkel,a srác tuti meglepődik malyd és rájön malyd ilyenkor,hogy milyen jó is volt veled....
2010. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem érdemel meg egy ilyen kö.csög f.sz.

Ne foglalkozz vele! Rendes lány vagy nagyon, hisz érzel, és foglalkozol másokkal! Ő meg csak magával, és nem törődik a másik érzéseivel! Ez a legrosszabb fajta..

Tudom hogy nehéz, de probáld meg amit az előző személyek is tanácsoltak..ne felvenni amikor hív.nem írni neki..ésnem válaszolni!

Hidd el..töle csak jobbat találhatsz! Ne akarj ilyen személlyel lenni..Csak magával foglalkozik..és elöbb utobb ugyis kijönne..és magányosabb lennél mellette mint nélküle!

2010. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!