Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván a párom?Létezi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a párom?Létezik alacsony libidóval megáldott ffi?Nők volt már kevés a szex nektek??

Figyelt kérdés

Már hoztam fel ezt a témát neki sokszor,bele gondolva kapcsolat kezdetétől ilyen. Szexelni szinte soha nem akar,maximum heti 1x akkor is hátulról és ennyi. Ritkán heti 2x,szintén hátulról.Ő kielégít másképp engem,én is őt minden 2.nap kb.

Nem vagyok elhzíva,vékony nő vagyok,sportolok is,fiatal ,stb stb szóval azt ne írjátok,mert ronda vagy. Gyakran mondja,hogy legszebb bartánője vagyok,gyönyörűnek lát stb..


Már azon agyaltam,hogy meleg vagyis még nem vallotta be magának,mert kb csak a fenekek izgatják fel,szex is csak hátulról,folyton a fenekem piszkálja nagy vágya az anál amit nem engedek.


Vagy csak ennyire aszexuális??

Régen modnta,hogy neki a szex nem nagy dolog,meg azt annyira nem is élvezi..de akkor én mit tegyek?Nekem kell és nem azért mert én is elélveznék tőle,hanem mert az olyan intim,akarom a párommal ,kívánom legalább 4x vagy 5x..mi lesz itt még? 1 éves kapcsoalt,mit tegyek??Ezt hogy lehet egyeztetni mi a megoldás??

Ha felhozom a témát olyankor változik kb egy hétig majd megint semmi.


2020. okt. 26. 08:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Kuka.
2020. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
ez csak rosszabb lesz. nekem is kevés a heti egy. de nem kíván többet, nincs mit tenni
2020. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Kb csak ilyet hallok, hogy a nőnek magasabb a libidója.

Mondjuk ez, hogy csak hátulról meg az anál bezzeg menne, hát, ha még nem is egyértelmű, hogy meleg, de biztos, hogy nem illetek össze szerintem.

2020. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
el kell döntened, hogy ez hosszú távon neked megéri e. Minél kevésbé bonyolódsz bele a kapcsolatba, minél inkább az elején vagy annál jobb ha időben otthagyod ha kell.
2020. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a párom az alacsonyabb libidójú, heti 2x van szex, van ilyen. Dolgozunk, elfáradunk, sokszor jól esik csak összebújni. Elfogadom és szeretem őt. De ez a csak hátulról téma, meg hogy anált akar, ezt nem tudnám elfogadni. Oké, legyen heti 2x szex, de akkor az legyen minőségben jó.

22L

2020. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy meleg, de minimum biszex.
2020. okt. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,akkor úgy látszik nem velem van a gond. Azt hittem,hogy nimfomán vagyok vagy nem normális,hogy ez nekem kevés. Csak volt már több párom előtte és náluk annyira egyértelmű volt a napi leglaább 1 szex,itt meg napok telnek el,hogy semmi. És akkor ,ha van is na gyorsan hátra vág és úgy. Pedig ezt is modntam neki,hogy legalább akkor normálisan,érzékien csináljuk ne csak hátulról...Ahogy 5 írja legalább az a kettő lenne minőségi,de nem.

Nagyon elkeserítő és el sem tudom kb hinni,hogy van iylen férfi,de komolyan,ha nem tapasztalom nem hiszem el.

2020. okt. 26. 09:17
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Volt.
2020. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Volt, de már le is mondtam róla, mivel életem során 1-2 férfi volt aki játékos, érdeklődő, érzéki volt.
2020. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Létezik alacsony libido.

De a parod biszex szerintem. Keresd hozzád illőt.

2020. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!