Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémák együttlétkor, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémák együttlétkor, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Párommal 10 hónapja vagyunk együtt, ebből 9 aktív nemi élettel. Nekem ő az első minden téren.

Az elején sem volt egyszerű az orgazmus, sőt, szerintem az első 2-3 hónapban nem is éltem át, de nyilván a kezdetben még meg kell ismerkednem az újdonságokkal, mi esik jól, mi nem, stb.

Aztán utána néha-néha, pár hetente összejött párszor. Volt 1,5 hét amikor csodával határos módon minden alkalommal sikerült. Azóta, már majdnem 2 hónapja megint semmi.

Rendszeresen szeretkezünk (kétnaponta/naponta). Eddig egyetlen pózban sikerült és maradtunk annál. Ami az én problémám, hogy előjáték viszont nincs, én adok (és ezt szívesen teszem), de nem kapok.

Lehet, hogy ebben rejlik a “titok”?

Illetve több időre lenne szükségem valószínűleg, bár már volt, hogy nem telt bele 10 percbe és sikerült.

Teljesen tanácstalan vagyok, velem van valami gond? Létezik, hogy a hüvelyben történt valami?

Minden véleményre kiváncsi vagyok. 😊

20/L



2020. okt. 26. 22:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy mèg nem csinàlta, az inkàbb kifogàs, mint indok. Itt az ideje elkezdeni. Ő is "szűz szàjjal" ismert meg tèged...

Nem vagy megerőszakolva, de nőkènt kezelve sem...

Amùgy ilyen tutyi-mutyi alakkal nekem is volt dolgom. Időpocsèkolàs...

2020. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem amugy kell neked meg egy kis ido meg tapasztalat. Nem minden pasi birja egymas utan a meneteket. Mivel sokan viszonylag hamar elelveznek (azt hiszem 5-7 perc at atlag ha nincsenek szünetek) ezert a csajoknak elore kell menniuk a pasik meg beelozik... Magyaran ha te 7 perc utan kezdesz bemelegedni es felizgulni es kezded elvezni de o mar elmegy nyilván nem fog igy mukodni hacsak nem sorozatlovo a pasi (es amint irtad a te baratod nem). Ergo, neked mar szinte orgazmus kozeli állapotban kell lenned mielott egyaltalan beteszi. Majd találni egy megfelelo pozit, es ugy elelvezni. Kozben szuneteket is tarthattok ha o tul kozel kerul az elvezeshez. Vagy ennel egyszerubb ha o egyszer kieleget szajjal/kezzeles csak utána teszi be. Mindenesetre nem az a megoldas hogy neked kell szuper gyorsan elelvezni hanem ossze kell igazitanotok....
2020. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-7 percet a pasikra irtam.
2020. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

Figyi Józsi! Nincs orgazmusom, kell az élőjáték, ha nem csináltál ilyet, akkor meglehet tanulni.

Kb ennyi!

N

2020. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért szexelsz vele, ha sosincs orgazmusod, csak neki? Nem érzed, hogy önző a barátod és hidegen hagyja a te orgazmusod, boldogságod?


Mi a megoldás? Keress olyan férfit aki nem ürítő tartálynak használ, hanem szeret.

2020. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele. Megértő volt és mostantól rajta lesz az ügyön.

De szerinte nekem kellene ismernem magamat. Részben igaz, na de nélküle nem tud kitapasztalni, hogy odabent mi hogy jó. Ahhoz kell a férfi is. 😃

2020. okt. 27. 17:35
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jó, ha tudod mi az ami élvezetet okoz, de ez nem papírforma, az hogy úgy nyúljon, annyira, és amikor kell, az kommunikáció kérdése, és egy idő után az egymásra való hangolódásé. Az, hogy az előjátékra eddig igénye sem volt, az a szexuális kultúra teljes hiányára utal, pont annyira kezdő, mint te!
2020. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Es ha megismerted magad es rajissz h kell az elojatek akkor majd csinalja?
2020. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!