Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy idősebb férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy idősebb férfi, viszont nem biztos, hogy jó hatással lenne rám?

Figyelt kérdés

Én 19 éves lány vagyok, ő 33. Engem ez nem is zavarna, sokszor tetszett idősebb pasi. Egy forgatáson találkoztunk, és elküldte nekem a videot és elkezdtünk beszélgetni. Viszont láttam Facebookon, hogy barátnője van 3 és fél éve. Ő azt mondta szeptemberbe szakítottak. De most újra összejöttek ( vagy lehet hazudott és szét se mentek). Együtt laknak, de közben velem irogat egesz nap. Kerdezem ez nem tunik fel a baratnojenek? Mondja h alig valtanak ket szot es hogy eleg rossz kapcsolat. De nem akar kilepni belole. Mondtam neki hogy en nem szeretnek randizni vele, amug baratnoje van, erre annyit mondott, hogy o nem fog azert szakitani senkivel hogy egy tali utan kideruljon h taknyos kolyok vagyok. De meg mindig vonzodom hozza, tudom hogy ez nem tul jo, csak ezt nem tudom iranyitani. Pedig latom elore, hogy ebbol pofaraeses lenne. De megis megmozgat. De o szex elott nem is akarna szakitani a baratnojevel, pedig eleve szar a kapcsolat, csak gondolom fel egyedulmaradni.

De valamennyire megbizik bennem, mert barmikor rairhatnek a baratnojere es mutathatnam neki, hogy miket irt nekem. Bar nem szeretnek beleszolni. Csak attol felek, hogy csak szexelni akarna velem es maradna a baratnojevel. Viszont ha ez a celja akkor felhetne, hogy szolok a baratnojenek. Nem tudom mik lehetnek a szandekai... bocsi hogy ilyen hosszu lett



2020. okt. 28. 09:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
:Dddddd nagyon profi a csávó. Nem hittem, hogy ez működhet csajoknál.
2020. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexelni akar és nem fogja otthagyni a nőjét.
2020. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Sőt, azt képzeld el, hogy rajtad kívül is fűz más csajokat és azok is az ágyában végzik, majd kuka....

Sok sikert!!!

2020. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Egèszen biztos, hogy csak szexet akar. Ès elfogadom, hogy szex után sem szakítana. :) Ilyen gerinctelen fèreggel szóba állni sem kellene. Nemhogy mèg gondolkozni is rajta.

Ez még egy baromság, hogy fèlhetne attól, hogy beárulod. Ezzel az elgondolással senki sem kezdene viszonyba, aztán mègis hányan teszik.

Vonzódnak fogsz máshoz is, emiatt nehogy vélemény egy ilyen szánalmas emberrel egy nyamvadt viszonyba.

2020. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Kislány, ne dőlj be neki. Engedd el az egészet.
2020. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Na jól átírta a telefonom a mondamdóm.

Szóval vonzódni fogsz máshoz is, emiatt nehogy belemenj a viszonyba.

Ja ès tuti nem te vagy az egyetlen akit fűz.

2020. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Elég egyértelmuen leirta, hogy siman megcsalna a lanyt velem... Es a csaja full normalis, ot is lattam elobe, szerintem rogton otthagyna, ha tudomast szerezne rola. Szerintem az lehet a hatterba, hogy a nok ebben a korban mar nyilvan emlegetik a hazassagot, gyerekeket es a csavo meg inkabb a tuzet keresi. Mondta hogy o biztos hogy nem ezzel a novel fogja leelni a hatralevo eletet. De ha ilyen biztos benne, akkor nem ertem miert nem konnyiti meg a sajat es a baratnoje dolgat is es mennek szet. Itt valasztani kell hogy marad az eros kotelek mellett vagy ujat keres
2020. okt. 28. 09:52
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van egy naív kislány, akinek minden vicc új...


és még elhiszi a

"de már éppen szakítunk"

"már egymáshoz sem szólunk/érünk rengeteg ideje"

"ki akarom dobni, de beteg a nagymamám, és imádja azt a lányt, nem akarom, hogy rámenjen a szíve"

"most nagyon rossz időszakot él meg az exem, nem tehetem meg vele, hogy most dobom én is ki"

2020. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mondta hogy o biztos hogy nem ezzel a novel fogja leelni a hatralevo eletet"


és ha ő mondta, akkor így is van ugye? :)


mondjuk azt nem mondta, hogy veled fogja...



(egyik ismerősöm kb ugyanezt a dumát nyomja, de mivel az apósa családi vállalkozása tartja el őt is, így a végén mindig úgy dönt, hogy jobb maradni a biztos jólétben, mint szakítani, és csak szeretőt cserél. Érdekes mindig van csaj, aki beveszi, hogy majd szakítani fog, mert nem azzal a nővel akarja leélni)

2020. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de engedd már el, ez egy köcsög. Szerinted majd veled akarja leélni az egész életét? Olyan fiatal vagy, ne ilyen trógerekre pazarold már az időd meg az érzelmeidet, könyörgöm. Hiába véded itt, meg magyarázkodsz helyette, hogy jaj de ezért, meg jaj de csak azért ilyen. Tudod mennyi ilyet láttunk, hallottunk már? Ez egy seggfej, veled sem lesz különb, már most egy kis taknyosnak néz, el is mondja, te meg itt bizonyítani akarsz neki, hogy nem vagy az... Istenem és én is ilyen hülye kis naív voltam. Tanulj a mi hibánkból, küldd el az anyjába ezt a férget, tiltsd le, felejtsd el, találsz jobbat!
2020. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!