Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi vagyok: az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagyok: az normális, ha egy nő ilyen rosszul viseli a szülést és megalázónak tartja meg kiszolgáltatottnak?

Figyelt kérdés

Feleségemről van szó. Apás szülésre készültünk, de sajnos nem jött össze, mivel én temetésre mentem, és a vártnál jóval hamarabb született a pici.

Azt mondta, hogy félt ott egyedül, meg az orvosok nem mondták mikor mi történik, teljesen tanácstalanul feküdt ott, mert nem mondtak keko semmit. Volt gátmetszése is, meg repedt is. 2 hónap telt el azóta, de neki még mindig fáj a gátsebe, és szex sem volt, meg nem is kívánja. Meg ha lenne is, akkor is sötétbe lenne, mert szégyelli a testét. Pedig szinte semmi nem változott rajta, csak a hasa még nagy, meg több lett a striája, de nem kövér, csak a hasa nagy (striái eddig is voltak, már tinédzser korától, gyors növéstől). És még mindig feszeng a szülés miatt, hogy kiszolgáltatott helyzetbe volt. De már unom, hogy 2 hónapja ez megy, de változtatni nem akar. Pszichológushoz se akar menni, pedig tudja ő is, hogy rosszul néz ki, amit csinál. Sehova nem akar menni, nagyon bezárkózott. Depresszió van benne, de nem akar pszichologushoz se menni. Elküldtem fodrászhoz, körmöshöz, de nem akar menni. Elzavartam a barátnőiehez, háha ott úgy kitudja magából beszélni a dolgokat, mert velem nem akar beszélni arról, csak egyszer-kétszer kifakad, panaszkodik, sír, és lefekszik 2-3 órára aludni. Amikor elküldtem a barátnőihez, akkor azt hittem elment hozzájuk, de nem. Utólag derült ki, hogy egy parkban ücsörgött, meg sétalt magába. Azt érzi, hogy egyedül, de nem igaz, mert itt vagyok vele, és ugyanúgy kiveszem a részem a gyereknevelésből, és vele is próbálok foglalkozni, de ő nem foglalkozik velem.


2020. okt. 30. 10:32
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen normális. Idővel rendeződik. Töltsetek sok időt együtt, háláld meg neki a közös gyermeketeket. Nagy dolog a szülés, és nehéz elfogadni az élethelyzetbeli változásokat. Bizonyára a feleségednek sem a testi változásai a legzavaróbbak most, hanem az új szerepkörrel járó feladatok. Egyébként igen kellemetlen pl. a szülés utáni folyás, azt én is undorítónak találtam, meg az állandó tejszagot, mintha más funkcióm már nem is lett volna, csak a gyerek ellátása. Kb. fél év kellett, hogy az alakom is visszaálljon az eredetire, addig semmi kedvem nem volt csinosítani magam. Legyél kicsit türelemmel.
2020. okt. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
He de ki mondta, hogy én azt várom el, hogy tip-top legyen szüles után? Senki. Nem vagyok Schobert Norbi. Le is lett írva, hogy semmit nem változott, csak a hasa még nagy, mert nem húzódott vissza, és ez fél évig normális még, és több striája lett. Mit kell mást belekölteni?
2020. okt. 30. 11:07
 13/45 anonim ***** válasza:
64%

ma 10:56


Az a baj, hogy már minden "női" kategóriába beette magát valami perverz vagy troll. A divatban (oké mindegyik kategória szólhat férfiaknak is, remélem érthetó) ott a lábfétises, szőrmefétises, a női egészségben a tini mensturációra, vagy simán menszeszre izguló állat, a szoptatás kategóriában is van egy-két ultra beteg állat, akik arra izgulnak és gyakran nőnek adják magukat, kérve, hogy ecseteljétek milyen a szoptatás érzése...brrr, és még sorolhatnám.

Elnézést az offért, csak már sokszor ezért ellenségesek a nők, ha férfi tesz fel itt kérdést.

2020. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és igen, kiszolgáltatottnak és gyengének éreztem magam, így minden iratát a babának a férjem intézte egyedül pl., mert én elsírtam magam tehetetlenségemben, amikor be kellett volna menni az újszülöttünkkel a hivatalba (állandóan cumizott, ott nem lehet etetni, tejem sem volt rendesen, sokat sírt, peluscsere, minden egyszerre, nekem meg semmi tapasztalatom nem volt az egészhez). Olyan erőtlen voltam, hogy egy kaspót nem tudtam odébb tenni.
2020. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

És nem Amerikába mentem, hanem az ország másik végébe (Kisvárda-Sopron). És honnan tudhattam volna, hogy 3 héttel előbb fog megszületni a pici?


És nem az a problémám, hogy nem tudok szexelni, hanem az, hogy tudja nagyon jól ő is, hogy depressziós, de orvoshoz nem akar menni, és magába fordult.

2020. okt. 30. 11:11
 16/45 A kérdező kommentje:

Elnézést az offért, csak már sokszor ezért ellenségesek a nők, ha férfi tesz fel itt kérdést



Mert ha van pár beteg állat, akkor már mindenki beteg állat? Normálisan feltettem egy kérdést erre jönnek, hogy én csak b.ni akarok. Meg olyanokat belekevernek, hogy én azt várom el, hogy bombanő legyen, pedig le lett írva, hogy nem változott semmit.

2020. okt. 30. 11:14
 17/45 anonim ***** válasza:
10%
De akkor mondjuk elviszed, ha akarja, ha nem. Én értem, hogy depressziós, de várni, hogy ez magától elmúljon értelmetlen.
2020. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
A hajánál fogva húzzam el oda vagy hogy érted?
2020. okt. 30. 11:17
 19/45 anonim ***** válasza:
93%
Ja és igen, engem ugyan a depresszió halistennek elkerült de életem legrohadtabb, legmegalázóbb élménye volt a szülés, és ha nem lettem volna ennyire tehetetlen, valószínűleg a saját kezemmel verem agyon az orvosom, annyira egy tajparaszt bunkó volt és a végére az motivált, hogy legyen vége, hogy végre agyon verhessem ezt az idiótát. Soha az életben nem éreztem magamban ennyi gyilkos hangulatot, de az a közeg kihozta belőlem a legrosszabbat. Kb mintha téged szárazon hátulról megraknának, vérzik a segged és ha szóvá teszed, hogy fáj, leintenek, hogy kussolj ne nyávogj, légy férfi. Pontosan ugyanilyen érzés volt.
2020. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
8%

Milyen érdekes, pont az ország 2 legtávolabbi vége...

Amúgy meg kérdező ekkora tutyi-mutyit mint te. Állj a sarkadra, és vidd el!

2020. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!