Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi vagyok: az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagyok: az normális, ha egy nő ilyen rosszul viseli a szülést és megalázónak tartja meg kiszolgáltatottnak?

Figyelt kérdés

Feleségemről van szó. Apás szülésre készültünk, de sajnos nem jött össze, mivel én temetésre mentem, és a vártnál jóval hamarabb született a pici.

Azt mondta, hogy félt ott egyedül, meg az orvosok nem mondták mikor mi történik, teljesen tanácstalanul feküdt ott, mert nem mondtak keko semmit. Volt gátmetszése is, meg repedt is. 2 hónap telt el azóta, de neki még mindig fáj a gátsebe, és szex sem volt, meg nem is kívánja. Meg ha lenne is, akkor is sötétbe lenne, mert szégyelli a testét. Pedig szinte semmi nem változott rajta, csak a hasa még nagy, meg több lett a striája, de nem kövér, csak a hasa nagy (striái eddig is voltak, már tinédzser korától, gyors növéstől). És még mindig feszeng a szülés miatt, hogy kiszolgáltatott helyzetbe volt. De már unom, hogy 2 hónapja ez megy, de változtatni nem akar. Pszichológushoz se akar menni, pedig tudja ő is, hogy rosszul néz ki, amit csinál. Sehova nem akar menni, nagyon bezárkózott. Depresszió van benne, de nem akar pszichologushoz se menni. Elküldtem fodrászhoz, körmöshöz, de nem akar menni. Elzavartam a barátnőiehez, háha ott úgy kitudja magából beszélni a dolgokat, mert velem nem akar beszélni arról, csak egyszer-kétszer kifakad, panaszkodik, sír, és lefekszik 2-3 órára aludni. Amikor elküldtem a barátnőihez, akkor azt hittem elment hozzájuk, de nem. Utólag derült ki, hogy egy parkban ücsörgött, meg sétalt magába. Azt érzi, hogy egyedül, de nem igaz, mert itt vagyok vele, és ugyanúgy kiveszem a részem a gyereknevelésből, és vele is próbálok foglalkozni, de ő nem foglalkozik velem.


2020. okt. 30. 10:32
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

26-os, gratulálok, hogy te ilyen szupernő vagy, minden elismerésem az hiperegészséges libidód felé.


Hogy szellemileg, érzelmileg és erkölcsileg mennyire vagy primitív, azt inkább nem részletezném, a soraid önmagukért beszélnek.

2020. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
90%
Még annyi jutott eszembe, h játszhatod itt a mártírt, de csodálkozol h a feleséged egyedül érzi magát??? Mikor így teszed fel a kérdést h normális h ilyen rosszul viseli egy nő?? Jó h nem azt kérdezed h normális h a feleségem ennyit hisztizik a szülés miatt mikor már két hónap eltelt??? Feltehetted volna úgy is, h tapasztalatolat vársz olyanoktól, akik szintén így éreztek és esetleg megkérdezed h tudsz segíteni .... Nem úgy h azt suggalod kétségbe vonod az egészet..... Mert ezt teszed.. Kicsit magadba nézhetnél. Ha egy év eltelt volna azt mondom legyél erélyeseb és győzd meg menjen el dokihoz... De így h épp h lejárt a gyermekágyas időszak, jó h nem rángatod ki a házból... És ne gyere azzal h mások mit csináltak két hónapos gyerekkel... Mert nincs két egyforma ember, és nincs két egyforma szülés, és nincs két egyforma gyerek.
2020. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
98%

"A szülés, terhesség nem betegség!!!!"


Valóban nem az. Mégis van, aki belehal. De gondolom, ők is biztos csak halálra rinyálták magukat miatta.


Szégyelld magad...

2020. okt. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
71%

31# ha meg tényleg szexelt akkor egy felelőtlen idióta... Aki kockáztatja az egészségét.


Amúgy nem hiszem, biztos csak orál v kézimunka volt, az meg elvárható nem? Sőt már a szülőszobán is kiverheted a férjednek különben ne csodálkozz, h férekacsintgat...

2020. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
97%
#35 Nyilván. 2020 van, nem kell begyepesedd prüdériának lenni. Tessék már a szülőszobán nemi életet élni, így tesz egy igazi nő.
2020. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
87%
Nekem csak káromkodások jutnak eszembe. Egy frissen szült nőtől mi a francért kell elvárni hogy úgy tegyen mintha semmi se történt volna? Lelkileg is minden megváltozott. Ott van egy kisbaba akitől nem lehet pihenni. Normális hogy ilyenkor aludni akar egy nő. Azért a depresszió nem itt kezdődik. Ellátja a babát? Önmagát? Mindig szomorú vagy csak f.szkalap férje van aki cseszik arra hogy meghallgassa? Empátia, együttérzés ilyesmi kellene, nem a pszichológus egyből. Illetve a kérdezőre is ráfér a pszichológus. Én a saját férjemet kihajítottam volna az ablakon ha nincs velem a szülés alatt, előtte és utána lévő napokban.
2020. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
88%

A felesegednek egyszerűen az is a baja a rossz szülés élménye mellett, hogy nem vagy vele megerto.


Az nem támogatás és megértés, hogy majd te megmondod hova menjen, és "elzavarod", meg h a fejedben megvan a kép, hogy kéne éreznie "egy normális nőnek", jóformán lekezeled és leszolod őt az érzései miatt, és amiatt mert gyerekagy után pár héttel nem a szex érdekli, ami nem éppen a támogató férjet sugallja.


Ezért is kapsz ilyen negatív kommenteket itt, mert ez érződik a soraidbol és nem az iránta érzett szereteted. Mintha magad miatt akarnal segíteni neki, h "normális" legyen, ne ilyen szerinted idegesítően buval baszott, és legyen kedve veled dugni.


Ezeket gondold át, és próbálj valódi szeretettel, türelemmel és megértéssel fordulni felé.

2020. okt. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
85%
Traumatikus szules lehetséges h szules utani depresszio te meg itt pattogsz h ket hete nincs szex (uh elotte nem lehetett volna). Mert amugy a javaslatok jo de nem mindegy h kommunikalod "elzavarod" helyekre meg felveted hogy "nem foglalkozik veled", nem csoda h egyedul erzi magát, hiszen nem erted meg mi baja
2020. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként kérdező te is másként látnád a dolgokat ha ott lettél volna. Egyetlen férfi se kérdőjelezi meg a szülés nehézségét aki végignézte. Sőt egy csomó férfi maga is traumatizálódik, ahogy látja a (jó esetben) szerelmét szenvedni és világrahozni egy új emberi lényt. Ez egy mocsok nehéz dolog ám. Persze megvan a maga szépsége és csodája. Egyébként nyilván nem tudom kinek a temetésére mentél és mennyire volt fontos, de az utolsó hónapban a férjemmel mi már megbeszéltük, hogy kizárólag munkába jár és nem iszik egyáltalán egy pohár sört sem. Mert az hogy 3 héttel előbb jön egy baba egyáltalán nem egy extrém dolog...
2020. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem lett volna a szülésnél bent a férjem, nem biztos hogy megszületik élve a fiam. Ennyit az eü rendszeréről, és igen borzasztó érzés, amikor magadra hagy a szakszemélyzet, és nem tudsz tenni semmit, nem tudsz szabadon mozogni.

Utasításokat követsz, az okot pedig nem tudod csak a célt. A szülő nő a legutolsó akivel foglalkoznak, én ott az ágyon egy két lábon járó inkubátornak éreztem magam.

Nálam is van negatív hatása, pedig a párom bent volt, mindent megtett, hogy könnyebb legyen, de a kórházi dolgozók stílusán ő sem tud változtatni, nyomot hagyott a lelkemben.

2020. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!