Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiként akarnád hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként akarnád hogy a gyereked anyja legyen?

Figyelt kérdés
egy olyan nő aki egészségileg nincs rendben, baj van a cukrával a pajzsmirigyével, fájnak a lábai és dagadnak a forgója a dereka is fáj és sokszor úgy megy szó szerint mint egy 100 éves. Van rajta 15kg plusz de egyszerűen nem akar orvoshoz menni de állandóan panaszkodik h fáj ez meg az..de a súlya sem érdekli
2020. nov. 1. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem.
2020. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem, mert ez csak roszabb lesz
2020. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem, de én látássérültet se akarnék a gyerekem apjának, ezen azért gondolkodj el.
2020. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ez azért fura, mert én 15 kiló felesleggel (van aki szerint megvolt az 20 is) küzdősportoltam meg táncolni jártam. Szerintem nem emiatt vannak problémái hanem a mozgásszegény életmód miatt. Vagy túldolgozza magát, vagy depressziós. Mondjuk a kérdésed alapján az utóbbi biztosan. Milyen partner az ilyen? Szereted? Akarsz vele gyereket? Ha nem, hagyd ott, hadd szabaduljon meg tőled.
2020. nov. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Sose akarnék gyereket egyrészt (így egyértelműen nem) - de nagyjából ezt érzem én is amit ő. Simán lehet, hogy depressziós. Bár valamilyen szinten neki van igaza.
2020. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%

Nem. Én egészségesen élem az életem és ugyanezt várom el a másiktól is. Lehetnek apró dolgokban eltérések természetesen (ki milyen sportot, testmozgást szeret, vagy étrendben ki mit preferál az egészséges táplálkozási módok közül), de alapjaiban legyünk ezekben egyformák.


Egy ilyen nővel, aki össze-vissza eszik és semmit sem mozog, nem tudnám elképzelni az életem. Ha még nem, akkor idővel úgy is kijön rajta betegségek és a kinézete formájában.

2020. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de olyan nyomorultat se akarnèk a gyerekem apjának, aki cèltalan, a szüleivel van függèsben ès náluk dolgozik ingyen, cserèbe a drága szülők belekontárkodhatnak mindenbe, plusz minden áldott nap idejön a barátnőjèt kibeszèlni.
2020. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 peca1000 ***** válasza:
20%

Kell a bánatnak egy ilyen állatorvosi ló.


Kúráld ki magad, vagy keress egy mazohistát.

2020. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az egyik leggusztustalanabb teremtmeny itt a gyk-n.
2020. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!