Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem emgedi egy 40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Miért nem emgedi egy 40-es férfinak az anyja, hogy egy közel 30 éves nő ott aludhasson náluk?

Figyelt kérdés
Nyilván szex lenne és együttalvás. Az anya egyébkémt keresztény hívő. Erre is gondoltam, hogy a házasság előtti szex a baja.

2020. aug. 22. 17:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a komolyan hívőknél ez tabu. Én is voltam hívő, nincs azzal gond, amíg ez az én igényem. De amikor anyuci akarja az igényemet rám erőszakolni, az felháborító. Itt a pasinak kéne a sarkára állnia. Ha nem teszi, akkor menekülj, ilyen lesz az egész kapcsolat.
2020. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly?! 🙄
2020. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Mert fiatal hozzá a nő anyuka szerint.
2020. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyja háza, akkor ő dönti el, hogy kit akar ott látni, ha tetszik, ha nem. Te ki vagy a történetben? Mert az se mindegy, hogy a nő a párja vagy csak alkalmi partner.
2020. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Annyira nem fiatal. Ha alkalmi, ha nem, nekem ez fura.
2020. aug. 22. 18:10
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a fura, hogy a férfi még anyukával lakik.
2020. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
40 feletti férfihoz,30 alatti nő bizony fiatal.
2020. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
13%

Egy tisztességes,fiatal nő nem alszik idősödő férfiaknál,kivéve ha házasok!

62N

2020. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%
Mi is keresztények vagyunk a férjemmel. A férjem keresztény családban is nőtt fel, de kamaszkorában belekóstolt a világba, nem volt kapcsolata Istennel, a Bibliával, bulizott, ivott keményen, csajozott. Mikor az első barátnőjét haza akarta vinni, a szülei megmondták neki, hogy abba a házba biztos nem, ha annyira csajozni akar meg annyira nem akar keresztény életvitelt folytatni, akkor szíve joga, de nem abban a házban. Természetesen elmúlt már 18 éves. Igazuk volt, ma már a férjem is így gondolja. Elköltözött albérletbe, aztán pár év múlva megtért. Anyádnak is igaza van, nála laksz, az ő otthonába nem akar olyan dologhoz asszisztálni, ami a hite szerint bűn. Nagyfiú vagy, költözz el, aztán a saját otthonodban azt csinálsz, amit akarsz.
2020. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyfiú vagy, költözz el, aztán a saját otthonodban azt csinálsz, amit akarsz."


A kérdező a nő ebben a történetben.

2020. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!