Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltiohio kérdése:

Miért van az, hogy a feleségem szerint én állandóan csak bántom szavakkal és szinte semmi nem jó amit csinálok a kapcsolatunkban? Megkérdeztem, ha ilyen rossz vagyok akkor miért van velem, én azt szeretném hogy boldog legyen, mert szeretem.

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 13:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha nekem mondaná a páron,hogy akkor miért vagy velem én is úgy értelmezném,hogy ő nem akar már velem lenni.

Akkor miért vagy velem?

Nem is értem,hogy lehet ilyet kérdezni.

Nem leszólni akarlak de ezzel a lelkébe taposol méginkább.

2020. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%

Szeretője van, mással dugatja már magát, azért bolondult be.

Dobd ki a p-csába.

2020. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést, már nem tudom hanyadik ilyen beszélgetés után tettem fel. Úgy érzem magam mint a nyuszi. Ha van rajta sapka azért, ha nincs azért kap. Mit kellett volna szerinted tennem. Ha azt csináltam amit elvárt, de éppen akkor az ellenkezője lett volna jó. Ha az ellenkezője csinálom akkor meg ez.
2020. nov. 2. 15:24
 14/16 anonim ***** válasza:

Erre valószínűleg nincs jó válasz így látatlanban. Hisz itt senki nem ismer téged sem, a feleséged sem, és hát azt sem tudjuk, milyen is a viszony köztetek. Lehet hogy fel sem tűnik neked az hogy tényleg bántod mostanában szavakkal. Azt nem mondtad neki, hogy hozzon fel példákat, mivel is bántod? Lehet csak valami félreértés van köztetek.

De lehet hogy szándékosan kötözködik veled. Ezt így nehéz megállapítani

2020. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Persze ez csak az egyik oldal. De ha megkért hogy segítsek többet a házimunkában, azt csináltam, így a felújítás csúszott, akkor azon károgott, ha meg fordítva akkor azért. Volt egy nagy beszélgetésünk, mindenki elmondta a sérelmét, én tartottam magam ahoz amit kért. ő viszont nem. De nem ismeri be.
2020. nov. 2. 16:50
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyrészt olyan, mintha nem egy nyelvet beszélnétek, azért érzi, hogy bántod szavakkal pedig te nem akarod. Másrészt olyan mintha bele lenne savanyodva a feleséged a kapcsolatba, vagy akár az egész életbe, azért nem jó bármit is csinálsz.
2020. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!