Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy fiu akibe eléggé szerelmes vagyok ez a második évem. Csak az a baj hogy 800km-re lakunk egymástol, és csak nyáron szoktunk találkozni 2-3 hétre.

Figyelt kérdés

Lehet hogy idefog jönni m.o-ra de nem biztos. Most nyáron történtek dolgok...gondolom értitek :$ ,és azóta csak őt akarom és nem érdekelnek a többi fiuk mert nem tudom elfelejteni őt..

Szuleim is nagyon messzire laktak egymástol és évekig jártak nagyon ritkán találkoztak meg minden.. mostmeg már 25éve együtt vannak és házasok. Én is ezt szeretnék tervezni csak fogalmam sincs.. most legyek depis évekig amíg nem leszek 18 vagy mit csináljak .segítsetek.


2010. aug. 9. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, és keress egy normális srácot akivel hetente tudsz min. találkozni.

De nem fogsz csinálni semmit, mert akkor már megtetted volna és nem 10ismeretlen ember hatására változtatnál.

2010. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem értem a lányokat.. Illetve tudom miért van de mindegy. Próbálj egy kicsit a fejecskéddel is gondolkozni. :$
2010. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol lakik:) én imádom ezeket a történeteket hallani:) tényleg nincs sok esélye a dolognak, de kitudja lehet te vagy a KIVÉTEL:) ha meg nem az úgyis kifog derülni.vagy neki jön egy lány vagy neked egy fiú és rossz lesz, de aztán jobb..szóval mesélj:D
2010. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olaszországban lakik. Én meg bpn ....

probáltam elfelejteni sokszor de nemmegy. tegnap este buli volt kavartam egy fiuval meg minden...de most meg csak ő hijányzik folyton írok neki és istenem ajj :( bárcsak találnék vki mást itt akit SZERETEK.

2010. aug. 9. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!