Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiba volt kilépni egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiba volt kilépni egy kapcsolatból, amelyben mindkét fél szerelmes volt a másikba, de keveset tudtak találkozni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt egymásra elég időnk, egyéb elfoglaltságaink miatt egyre nehezebben tudtuk megoldani a találkozást. Amikor viszont együtt voltunk, mind a szexualitás, mind az érzelmek terén rendben voltak a dolgok. Hiba volt szakítani?
2010. jún. 6. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ti döntöttetek így. Biztos megvolt az oka, de ha nem vagytok jól meg egymás nélkül, akkor béküljetek ki. Egy ember nem csak a kapcsolatban követhet el hibákat, hanem maga a szakítás is lehet egy hatalmas hiba. Szóval gondold végig még egyszer :)
2010. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
néha megesik hogy nem esik
2010. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt vallom, hogy ha Ő az, akkor Ő az, nem számít, hol lakik. Eldobni egy nehezen összehozható kincset, egy könnyű átlagosért badarság szerintem. Ki tudja, mikor találsz még egy ilyet, akivel minden ennyire jó...
2010. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is pont így jártam...nagyon rossz...őrülten szeretem és ez a kva távolság közénk állt. Minden nap arra gondolok hogy bárcsak egyszer fogná magát eljönne hozzám és elmondaná hogy hiba volt szakítani, hogy nem bírja nélkülem és hogy nagyon szeret. Remélem egyszer teljesül az álmom és újra vele lehetek. Annyira hiányzik hogy az már szinte fáj. Nagyon jó volt együtt, ennyire még nem szerettem senkit. Igaz nem ismerem az összes pasit, nem is akarom de úgy érzem nekem Ő a legtökéletesebb ezen a világon...

Kérdésedre válaszolva szerintem ezt neked kell érezned hogy hiba volt-e és hogy hogyan éreznéd jobban magad ha együtt lennétek újra szerelmesen,imádva egymást - igaz áldozatokkal (ami ugye minden kapcsolatban van)de legalább tudjátok hogy a ti kapcsolatotok nagyonis működik olyan szempontból hogy ha nincs veszekedés, féltékenység stb. EZz nagyon ritka a mai világban, egy jól működő kapcsolat, szerintem becsüld meg!

A másik lehetőség ugyebár az hogy túlteszed magad rajta és keresel mást. Viszont ha tényleg szerelmes voltál és "tökéletes" volt számodra a párod akkor másokban is valószínüleg az ő tulajdonságait fogod keresni és ha már egy kicsit is nem olyan akkor nem leszel 100%ig boldog vele.

Viszont mielőtt döntesz sztem kérdezd meg a volt párodat is ha jóban vagytok hogy mi erről a véleménye. Én tuti hogy a plafonon lennék a boldogságtól és körbefutnám vigyorogva a falut ha az én exem állna azzal elő hogy megbánta a szakítást.

Minden esetre a döntés a tiéd! Neked kell érezned hogy te hogyan lennél boldog. A távolság sztem nem olyan eget rengető dolog...vannak akik több ezer(!) km-ről is ugyanúgy szeretik egymást és ugyanúgy kitartanak a másik mellett. Ha igazán szeretitek egymást akkor kibírjátok azt az időt amíg újra tudtok találkozni. Nem szabad ilyen könnyen feladni! Ha boldog vagy becsüld meg!

Remélem jól döntesz majd! Sok sikert hozzá!


Bocsi a regényért :$


23/L

2010. jún. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha tényleg szeretitek egymást, akkor bármilyen keveset tudtok találkozni, és bármilyen messze is laktok egymástól, kibírjátok. Ti érzitek igazán, hogy működik e ez így valójában. Nekem van olyan ismerősöm (22F), akinek a barátnője Oxfordban tanul, 3havonta 2 napra jön haza, 4 éve együtt vannak, a fiú soha rá nem nézett más lányra, nem csalták meg egymást, és ugyanolyan szerelmesek, mint a legelején. Ha Ti nem bírtátok a távolságot, akkor nem is voltatok igazán szerelmesek...
2010. jún. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! Filmbeillő lenne, ha most leírnám, hogy újra összejöttünk, és minden nagyon jó, de a probléma maga ettől még nem oldódna meg. Mindketten ugyanabban a városban élünk,csak éppen őt a munkája, engem pedig az iskola köt le- mindkettő elég nyomós érv, azt gondolom. 00:09-nek pedig üzenem, hogy a barátja/ismerőse a legjobb példa arra, hogy nem muszáj mindig együtt lenni ahhoz,hogy valaki szerelmes legyen. Én viszont egy olyan beállítottságú ember vagyok, aki igényelné a több találkozást (van,aki kevesebbel is beéri), és nem kizárólag a szexuális szükségleteim miatt... Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)
2010. jún. 7. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!