Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány 2 szer elhív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány 2 szer elhív találkozni akkor az már szerelmes lehet belém?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok és nem tudom megérteni,hogy egy lány Chatbe írta hogy szeret személyesen pedig nem mutat ki semmit.2 találkoztunk és jót beszélgetünk de nem érzem mikó van itt az ideje,hogy például..megcsókoljam !!!!
2011. febr. 6. 12:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Jól néz ki a lány???

Hogy írta, hogy szeret téged??

2011. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

nagyon jo néz ki.....nehezen birom ki...

hát ugy irta hogy nagyon szeretlek,belédszeretem!!!!

2011. febr. 6. 13:05
 3/21 anonim ***** válasza:
Csók volt már?
2011. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ja bocs, látom, hogy nem:)

Szerintem bármikor megcsókolhatod, ha úgy adódik. De legalább elköszönsnél.

2011. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát ha így állnak a dolgok, akkor tényleg bármikor megcsókolhatod már!
2011. febr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

mondta nekem,hogy nem akkr járni velem mert akkor tán az tanulási eredményeit elrontaná...

szerintem ez csak kitalálta!!! :(

a csok...nem tok hogy hozzá ánni mert amikor találkoztam másodszor akkor már aszitem lesz de tom hogy nekem kell elkezdeni,sajnos és ez kicsit nehéz :(

2011. febr. 6. 13:13
 7/21 anonim ***** válasza:

Ezt mikor mondta, hogy nem akar járni veled??

Előtte már látott???

2011. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
mikor...amikor 2 szor találkoztunk akkor mondta még az elején amikor rákérdeztem,de amikor elsöször találkoztunk utána írta,hogy szertelek meg minden.
2011. febr. 6. 13:21
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, lassan majd úgyis ki fog derülni, hogy mit akar. Ha meg még gyerek és nem érett, nem nagyon tudsz mit csinálni.
2011. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
hát végülis az is benne van hogy nem volt kapcsolata csak velem lenne az elsö...de a nyár egy kicsit messze van :(
2011. febr. 6. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!