Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy valaki felnőtt létére egyfolytában szipog?!

Figyelt kérdés
Annyiszor kértem, hogy fejezze be!! Észrevettem változást, hogy igyekezett leszokni a szopogásról de egyszerűen mikor minden 2. reggel erre kelek annyira felb.sz. Nők, ti ehhez hogy állnátok? Ti egyáltalán folytatnátok kapcsolatot ilyen emberrel? Aki felnőtt kora ellenére egyfolytában szipog, mint valami 5 éves? Annyira kezd elegem lenni.......23l

2020. nov. 4. 08:58
A kérdező szavazást indított:
Tuti nem lennék vele.
Velemaradnék ennek ellenére.
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egy rossz szokás nem tudom, hogyan lehetne erről leszoktatni.

Másrészt nem lehet hogy cuccozik? Az egyik exem folyamatosan szipogott mert titokban állandóan tolta a speedet...

2020. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, biztosan nem cuccozik. Rossz szokás, igen. Régóta megvan, szülei is csesztették vele, de egyszerűen nem bírja abbahagyni....számomra meg annyira kiábrándító. Annyiszor szóltam...
2020. nov. 4. 09:24
 3/13 A kérdező kommentje:
*szipogásról
2020. nov. 4. 09:25
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném fül-orr-gégészhez. Nyilván nem direkt teszi, ki kell vizsgáltatni.
2020. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De egy felnőtt férfinek nem magától kéne erre rájönnie? És elmennie? Hogy akkor elmegyek orvoshoz, mert zavarja a másikat? Ez is a bajom nagyrészt. Igénytelenségnek és gyerekességnek tartom.
2020. nov. 4. 09:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös A férfiak nagy része nem megy orvoshoz, csak ha viszik, 20-40-60-80 évesen is. Ha szereted miért nem mondod meg neki, hogy induljon meg, és vizsgáltassa ki?
2020. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"De egy felnőtt férfinek nem magától kéne erre rájönnie? És elmennie? "

Én a férjemet már egy éve próbálom rávenni, hogy menjen fogorvoshoz, mert álmában csikorgatja a fogait. Már belátom, csak úgy fog elmenni, ha a fülénél fogva cibálom el odáig. Maguktól nem sok pasi megy, sajnos

2020. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatos szipogás gyakran tikk, azaz kényszer cselekvés.
2020. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is van egy ilyen rossz szokásom, próbálok leszokni róla. Az orrfújás nem megoldás, az év nagy részében allergiás vagyok, teljesen be van dagadva ilyenkor az orrnyálkahártyám, mellé pedig folyik az orrom, szóval nem tudom rendesen kifújni. Egyre erősebb gyógyszereket szedek rá, az némileg segít, de az sem mindegy, hogy milyen, mert a legtöbb allergiagyógyszer altató hatású. Általában fájdalomcsillapítóval együtt szoktam szedni, az emel a hatásán.

A portól a szőrön át a pollenig mindenre allergiás vagyok és a tüsszögés a legkevesebb. Nyaranta, tavasszal vannak nagyon rossz napjaim, mikor köhögök és fulladok is mellé...


Én el tudnám viselni emiatt, meg is teszem, mert szegény párom is allergiás, csak enyhébben. 😅 Meg általában nem zavarnak az ilyen dolgok, a csámcsogás, sem szokott irritálni meg a lábrázás sem, mások meg kiszaladnak a világból ilyenek miatt.

2020. nov. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Elolvastam a kérdést és önkéntelenül szipogni kezdtem
2020. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!