Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jobb szerelmi csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb szerelmi csalódás után? Randizni valakivel egyből vagy inkább 1 kis pihenő?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Magadban helyretenni a dolgokat, h ok akkor ennek most vége, és ha "továbbléptél" akkor mehet a randi.

De ez csak az én véleményem.

2010. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél más
2010. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mit tegyek ilyenkor....legjobb elfelejteni minél előbb.Az viszont a megszokott hétköznapok mellett sok idő lenne.Egy másik kapcsolat mellett lehet gyorsabban sikerülne.
2010. aug. 9. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is midnenkinél más... Én nemrég vagyok túl egy nagy szakításon (5év) és megpróbáltam randizni, szegény srácot nagyon sajnáltam mert nagyon szeretné, és nekem is szimpatikus, de nem megy... egyszerűen lehetetlennek tartom hogy úgy csókoljak valakit hogy ne az exemre gondoljak, úgy pedig nincs rételme....

De barátnőmnél épppen fordítva van: ő ugy lép tovább könnyebben ha van valakije

2010. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is mindenkinél más...

Én már tudom, hogy nem tudok úgy továbblépni, ha megpróbálok új kapcsolatot.

4 évig voltunk együtt, próbáltam ismerkedni, és amikor találkoztunk egyszerűen nem tudtam továbblépni..éreztem, hogy nem tudnám az illetőt megcsókolni,megölelni, mert még mindig az exemet szeretem...:(

2010. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!