Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? :S Hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? :S Hatalmas csalódás. Hülye voltam? Vagy jobb is így? Képtelen vagyok összeszedni a gondolataimat.

Figyelt kérdés

Szombaton csókolóztunk a sráccal, úgy tűnt minden rendben, erre ma kérdezi hogy én ugye nem akarom folytatni..? Hát mindenre számítottam csak erre nem! Hát az biztos hogy így már nem akarom folytatni.. de annyira fáj, képtelen vagyok másra figyelni.. és még meg is nehezíti azzal a dolgot, hogy kijelenti háromszor hogy nagyon jó volt..különösen az a része a napnak amikor a csók volt..

Amúgy ma már egy másik csajjal láttam, meg amúgyis egy csomó csajjal van félreérthető viszonyban, szóval "tipikus" nőcsábásznak lehet mondani.. és én bedőltem neki :/ (jó ezeket még szombaton nem tudtam, mert akkor ismertem meg)

Le is lehet cseszni, hogy túl gyorsan engedtem neki hogy megtegye, de én is nagyon akartam :$ És akarom még most is..

Mi a francot tehetnék?? :S nem tudok haragudni rá, csak a csókjára vágyom.. :/ :( Ráadásul egy suliba is járunk, és még egy közös óránk is van..

Legszívesebben egész nap bőgnék de még az se megy :(:(

Köszönöm előre is a válaszokat..

17L


2009. dec. 14. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy bunkó lehet a srác. Próbáld meg elcsavarni a fejét és összejönni vele. Amúgy lehet hogy neki egy csók nem jelent semmit. Szóval... Nemtudom. Szerintem próbálkozz, és beszélj meg vele mindent!
2009. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja ráadásul mindenhol azt hangsúlyozza hogy milyen jó volt minden.. főleg ez.. erre meg kinyögi hogy ugye ne folytassuk? Hát mit ne mondjak.. de egyébként ez azt is jelenthetné hogy esélyem még van, igaz? Gondolom nem véletlenül történt az, ami! (nem voltunk ittas állapotban, még egy kicsit se..ez fontos :D)
2009. dec. 14. 19:46
 3/7 A kérdező kommentje:

Közben kiderült, hogy több félreértés is volt.. már járunk :-)))

Köszönöm szépen a kedves válaszolónak ! :)

2009. dec. 14. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:

elsőő vagyok

De aranyos :) Sok boldogságot.

2009. dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! <3

Aranyos vagy ^-^

2009. dec. 15. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pesszimista, és nem hiszi, hogy akarnak tőle kapcsolatot. Ilyenkor bátran el kell mondani, hogy mi komolyan gondoltuk!
2014. szept. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, látom már! Mi volt a félreértés?
2014. szept. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!