Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az első randi, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első randi, ha neten ismeri meg az ember másikat? Mondjuk talalka.hu, love.hu? Melyik a jobb? És hány emberrel találkozik az ember gyereke? És, ha csalódás az első randi?

Figyelt kérdés
2008. aug. 6. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
én neten ismerkedtem emg a barátommal és már több mitn 1 éve együtt vagyunk! az 1. randin még ne csókolózzatok még ha tetszik neked akkor se. a 2. randin már lehet csók. Ha csalódás akkor azzal meg nem kell foglalkozni, majd jön 1 másik :) Ja és add magadat!!!
2008. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerkedtem neten. És már volt netről kapcsolatom. :) Volt első randin is csók. Nem értem miért vannak ilyen szabályok, hogy első randin még nem szabad csókolózni. Ha szimpatikus a másik és érzed hogy megmozgatod benned valamit, akkor miért ne. :) Ha pedig csalódás, akkor nyíltan meg kell neki mondanod először, aztán keresgélni tovább. Sajnos előfordul ez is.
2008. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb az első randi ha már ismered netről, és beszélgettél vele, hiszen megismerted valamennyire és nem egy teljesen idegen akinek azt sem tudod miről beszélj ami érdekli is. Nekem még sosem volt csalódás az ilyen találkozó, meg kell válogatni kivel találkozol, volt olyan aki külsőre nem tetszett de egyébként nagyon jó fej, szóval azt sem bántam meg. Ha más nem barátok maradtok és semmi több. Csak sose hazudj, mond az igazat ha a véleményedre kíváncsi hogy milyennek tartod élőben.
2008. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
84%

A én is neten ismertem meg a barátom, 10 hónappal ezelőtt. Szerintem az ilyen randikon is az a legfontosabb hogy add magad, mert ha később lenne is folytatás, már az elején elronthatod azzal, hogy másnak akartál látszani mint aki vagy.


Szerintem ilyen randikor alap hogy legyen nálad:


1,pénz ( nem bizos hogy meghív ha beültök vhova)

2,telefon( beszéld meg vmelyik bnőddel hogy ha nagyon gáz a helyzet te megcsörgeted, ő meg hívjon vissza , és így meg tudsz "szökni" )

3,rágó(sok sétálgatás közben megérkezhet a kellemetlen szájszag)

4,és a legfontosabb, a randi előtti készülődésben ne változtass semmit(ne aznap menj fodrászhoz/körmöshöz, vagy próbálj ki új sminket, mert az balul sülhet el)


A csókról annyit hogy attól hogy tetszik valaki, találkozol vele, attól még nem kell a nyakába borulnod az első randin, tehát szerintem azzal még várj.


(magánvélemények voltak)


Sok szerencsét a randihoz!

2008. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!