Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig az exét szereti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig az exét szereti?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, van azóta 3 gyerekünk. A kapcsolatunk elején sokat mesélt az exéről dühből és le is tiltotta Facebookon, hogy ne zaklassa. Azt mondta nekem hallani sem akar róla. Annak idején észrevettem (még nem éltünk együtt) mikor nálam volt hogy a laptopomon mindennap az exe profilját nézegette. A barátaim megnyugtattak hogy engem szeret. Nemrég felajánlotta nekem az exét a Facebook ismerősnek és úgy láttam meg a közös ismerősök között hogy újra ismerősök. Aztán csak megnéztem az oldalát ezek után. Lájkolgatják egymást és a lány olyan képet rak fel magáról amit a párom készitett róla mikor együtt voltak még (közös kirándulás, rózsacsokorral...), szerelmes idézetekkel. Ez azóta mehet mióta a lány újra egyedülálló.

Beszéltem a párommal, hogy változott e valami, szeret még...stb. Azt mondja nincs senkije és engem szeret és megpróbál jobban odafigyelni ha azt érzem hogy elhidegült volna...


2020. nov. 6. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom megmondani,hogy szereti-e az exét.

De az én exem is kb minden képem likeolja amit kiteszek.

Akkor is ha ő éppen kapcsolatban van.

Nem hiszem,hogy még mindig engem szeretne.Sőt biztos mivel azért szakítottunk mert ő már nem szerelmes belém.

Úgyhogy szerintem nem feltétlen kell aggódni emiatt bár a csajtól fura,hogy olyan képeket tesz fel amiket párod készített róla.De szerintem erről nem a párod tehet.

2020. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudom eldönteni ennyiből, viszont azt gondolom, hogy ez nem jó hír. Nyilván azt ő nem tudja megakadályozni, hogy a volt csaj felrakjon akármit is róluk, de fura az, hogy újra minden happy köztük.
2020. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekem is furcsa ez... Gondolom valahol találkozhattak vagy felkeresték egymást és nekem erről nem mesélt...Rossz belegondolni hogy akár nap mint nap beszélgethetnek is. Nem szoktam elolvasni az üzeneteit telefonon..Bár nem is tudnám mert le van jelszavazva hogy véletlenül se lássak bele. Ez a lány a párom után egy házasságot szedett szét. Engem pedig nagyon utál, hogy elvettem töle a szerelmét. Pedig nekem semmi közöm nem volt hozzájuk, már fél éve szakitottak amikor mi megismerkedtünk
2020. nov. 6. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó, de azért csak úgy egy fél nem tud tökretenni egy kapcsolatot, ebben a férfi is benne volt. Ha ez így van, ahogy írod, akkor te is tönkretetted az övét, hiába nem volt már vele, de érzelmileg hozzá kötődik. Viszont ez nem a te problémád, ne okold emiatt magad, nem hibáztál.
2020. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En megmondtam volna hogy a neven lehetnek a sajat gyerekei ha en is..azaz ha elvesz. Na ne vicceljunk mar. Akkor szulok ha feleseg vagyok. Pont :D o egyetert. Van aki kivagott volna. Szerencsem volt! Kerdezo! Ha biztos vagy abban hogy nem csal es igazan szeret. Menj hozza felesegul. Had lassa mindenki. Meg megmondhatod a parodnak valasszon. Vagy a csaladja vagy az a luvnya.
2020. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Feleségül vett, bocsi. Csak úgy írtam hogy a párom de a férjem is. :)
2020. nov. 6. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Régen én is az exét szerettem, de mióta Linuxot használok, a linux chmod x a szerelmem.
2020. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 akkor jol van :)) mi gyerek elottre tervezzuk az eskuvot majd. Annyi h ha szulok akkor felesegkent. Addig nem izgat.
2020. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!