Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz hogy ha 11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy ha 11 éves lány vagyok és már érdekelne a csókolózás?

Figyelt kérdés
Van egy fiú velem egyidős màr egy éve eggyütt vagyunk. De szerintem ilyen korban az hogy jàrunk túlzàs! Csak hàt én szeretném màr megcsókolni de nem nyelvesre gondoltam vagy szerintem azt màr a fiú fogja eldönteni hogy milyen legyen csak tudtok valami hasznos tanàcsot adni hogy hogyan kezdeményezzek? De légysz tényleg csak hasznos dolgokat de hogy ha ez még ilyen korba felesleges akkor nyugattan azt is írjàtok le légyszi...:)

#fiatal #Csókolózàs
2013. dec. 28. 23:09
 1/5 Frepi voook ***** válasza:
A gyerekek a régihez képest most gyorsabban érnek. Nem ciki.
2013. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát te nagyon aranyos vagy :) ha hajt titeket a kíváncsiság hát tessék, nem lesz belőle semmi csak nehogy tovább menjetek :D
2013. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 FireFox001 válasza:
Régen ez még lehet hogy ciki lett volna de manapság ez már természetes. Szerintem lehet hogy a fiú is pont ezen gondolkozik. Szerintem essetek túl rajta csak tovább ne menjen egy darabig :D
2013. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sztem nem gáz. Sőt tök jó, hogy van barátod. Nyugodtan megcsókolhatod ha már egy éve jártok.
2013. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ez tök aranyos.
2013. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!