Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még csak 11 éves vagyok de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak 11 éves vagyok de úgy érzem hogy a fiúkat szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Cikinek érezném elmondani bárkinek is itthon ... Talán ha elmondanám és tényleg a fiúkkal járnék jobb lenne vajon ? Nem érezném cikinek?
2014. jan. 1. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ehhez még nagyon fiatal vagy. No para.
2014. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Idefigyelj kisfiam, aludj, nem neked való ez a hely. Középföldén születtél, hogy ekkora troll vagy?
2014. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2014. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi azt az egy értelmes kommentet és no para ... hát nem parázok de nem tudom mit tegyek
2014. jan. 1. 23:37
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Nézőpont kérdése van olyan ismerősöm aki meleg és 9-10 éves kora óta tudott róla! :)

Mai napig jó viszonyban vagyok vele nincs ezzel semmi probléma.


Mai világba ez teljesen elfogadott dolog, attól függ ki hogy érik meg mondom van olyan ismim aki ezt tudta 8-9 évesen.

2014. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyelőre ne mondd senkinek, várj pár évet, ha akkor is úgy érzed, hogy meleg vagy, ráérsz akkor előbújni! Nem tudni, otthon hogyan reagálnánk, lehet pszichológushoz küldenének! Ha a suliban kitudódna, akkor pedig halálra szívatnának...
2014. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Tudjátok az Élettan órát azt már be kelett volna vezetni szégyen hogy Magyarország midnenért kicikizi a másikat és mindenki másik életét jobban éli mint a sajátját..


Szerencsére én jó nevelést kaptam sok lezbi és színte csak meleg barátom van mi van ebbe ?

Normálisabb emberek és rendesebbek sokkal mint a heterók..


Fejlödik a világ és lépünk a modern rendszerbe.

De suliba én sem híresztelném meg senkinek sem mert az a baj hogy sok az agyhalott némber... :(

2014. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
TE!!!!!! Milyen nemü vagy?
2014. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fiú :)
2014. jan. 1. 23:59
 10/11 anonim ***** válasza:
állítólag vanank akik megzavarodnak ilyenkor, de szerintem ha valamit érzel, akkor ebből később is ez elsz. viszont ettől függetlenül nem érdemes elmondani senkinek sem, pl ha tuskó szüleid vannak, akkor hitegetni kell őket a családdal, meg a ahverok homofób vicceit is el kell viselni. ha tudod hogy nyitott emberek, akkor lehet.
2014. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!