Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban Fiúk (de írhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban Fiúk (de írhatnak lányok is akit érint a téma). Aki úgy él kapcsolatban hogy a lány magasabb, az hogy éli meg? Mennyire zavarja? Milyen problémák származtak ebből? Lehet teljes a kapcsolat kB 7(vagy több) cm magasság különbséggel?

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy nem az határozza meg senki szerint viszont kíváncsi vagyok hogyan élik ezt meg azok akik valóban benne vannak.

2020. nov. 6. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

170 cm vagyok 38F.

barátnőm 182 cm 40 N.

Elég domináns nő szexben mindig irányítani akar.

Való életben mos főz takarít,sokszor ebédet hoz a vállalkozásomhoz,nem kell rendelnem szívesen megcsinálja otthon.

De mikor szexre kerül a sor mindig beakar törni, bdms vénája előjön neki,elég sokszor van bünti.

2020. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb. akkora különbség van nálunk is mint az elsőnél. Eleinte zavart, nehéz volt megszokni, megbarátkozni vele, de a kapcsolatunkat nem befolyásolja. Természetesen magassarkút nem veszek, meg a táncban mai napig feszélyez. De ennyi.
2020. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Èn egyforma magas vagyok vele, 185.

Eleinte nagyon furi volt.

2020. nov. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!